Šíp.deník.cz

Tajemství vévodkyně Meghan: Tímhle způsobem si udržuje lásku prince Harryho!

Vévodkyně Meghan Markle si již dlouhá léta udržuje skvělou figuru, na čemž se s téměř stoprocentní jistotou podepsala i její matka, která pracuje jako cvičitelka jógy. Zdravý životní styl byl pro Meghan vždy důležitý a nejedna její obdivovatelka alespoň jednou přemýšlela, jakým cvikům Meghan vlastně vděčí za svou dokonalou postavu.

1 / 12
Meghan Markle

Cvičení se Meghan Markle věnuje od dětství, je pro ni tak téměř nemožné vypadnout ze hry. Její vášeň k fitness neutlumilo ani šílenství okolo královské svatby či těhotenství a následně výchova malého Archieho. 


„Pro Meghan je cvičení rozhodně velkou prioritou, velmi se soustředí a dbá na své zdraví,” řekl její bývalý trenér Craig McNamee pro magazín Women’s Health. „Když vyrazí do fitness centra, okamžitě se pouští do nejrůznějších cviků a rozhodně si to užívá,” dodal ještě. 

Meghan se udržuje ve skvělé kondici

Meghan MarkleZdroj: profimedia


Sebastian Lagree, trenér celebrit jako Jennifer Aniston či Nikole Kidman, se rovněž rozpovídal o Meghanině lásce k formě cvičení zvané megaformer, což je technika podobná Pilates, která však zároveň obsahuje kardiocvičení.

„Důvodem, proč patří cvičení megaformer k Meghanině oblíbeným, je jeho účinnost. Díky němu lze dosáhnout výsledků ve velmi krátkém čase a zároveň je cvičení bezpečné. Navíc ho dokáže provádět opravdu každý, ať už je mu čtrnáct let nebo devadesát čtyři,” nechal se Sebastian slyšet v rozhovoru pro Us Weekly. 

„Meghan je někdo, kdo má velmi vybalancovaný styl života. Pravděpodobně se velmi dobře stravuje a je někým, kdo o sebe opravdu dbá. Což je velmi dobře vidět na její postavě,” pokračoval Sebastian v interview pro Us Weekly.

Meghan MarkleZdroj: profimedia

Za dokonalou postavou pochopitelně nestojí jen cvičení. Magazínu Best Health se Meghan svěřila, že se přes týden snaží stravovat pouze vegansky. O víkendech si pak, co se týče její diety, dovolí sáhnout o po méně zdravých jídlech. 

Meghan MarkleZdroj: winto

Meghanino cvičení trvá dohromady 45 minut. Začíná se pětiminutovým zahříváním těla, následuje pět minut dynamického protahování, poté třicetiminutové cvičení a posledních pět minut patří opět protahování. „Toto cvičení je vhodné jak pro celebrity, tak pro běžné návštěvníky fitness center. Soustředí se na správné partie těla,” řekl Craig McNamee.

Meghan a princ Harry

Meghan MarkleZdroj: winto

Před svatbou si prý dala Meghan na svojí postavě skutečně záležet

Meghan MarkleZdroj: Pinterest

V dodržování zdravého životního stylu nepolevila ani během těhotenství

Meghan MarkleZdroj: Profimedia

Pravidelné cvičení a vyvážená strava jsou klíčem k dokonalé postavě

Meghan MarkleZdroj: Profimedia

Trenér celebrit Sebastian Lagree, který spolupracoval i s Meghan, ve videu ukazuje jednoduché cviky, které může každý provádět i doma.

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů