Šíp.deník.cz

Meghan odvezla šperky princezny Diany a nevrátí je! William zuří, Harry ji brání

Meghan Markle, jediná vévodkyně, které se možná povede rozbít královskou rodinu, opustila Británii se šperky princezny Diany v hodnotě stovek milionů korun! Harry a Meghan prostě stále čeří vodu… Rodinné dědictví, na které si činí nárok zástupci královské rodiny, navíc vůbec nehodlá Meghan vracet!

1 / 12
Vévodkyně Meghan a Princezna Diana.

Bývalá hvězda seriálu „Kravaťáci“ prohlásila, že má na drahocenné náramky, čelenky a prsteny nárok, uvedly zdroje z paláce, podle kterých ale princ William rázně vyžaduje, aby vévodkyně Meghan vrátila historické dědictví!

„Bitva o šperky vybuchla v královském paláci poměrně nedávno,“ odhalil zdroj paláce. „William zuří na svého bratra a švagrovou za to, že se zbavili svých královských povinností a odjeli do Hollywoodu, aby se stali globálními hvězdami."

Drahokamy princezny Diany

Princezna Diana se svou ikonickou perlovou čelenkouZdroj: profimedia

"Podle Williama nikdy nemělo dojít k tomu, aby drahokamy jeho matky byly někde na druhé půlce zeměkoule a chce je vrátit zpět - okamžitě!" uniklo z paláce. "Celá rodina se obává, že Harryho manželství dopadne špatně. A ještě víc se teď rodina bojí, že Meghan pak šperky po Dianě prodá tomu, kdo jí dá nejvíc."

Harry dal pro Meghan vyrobit na zakázku prsten, do kterého nechal zasadit dva diamanty z Dianiny sbírky spolu s dalšími šperky z Botswany, aby měl pro svou lásku pěkný dárek k narozeninám. Meghan Markle zároveň už na veřejnosti předvedla několik dalších šperků, které patřily její zesnulé tchýni.

Ztracené poklady

Meghan Markle představila rodině své dítěZdroj: profimedia


"Harry dal Meghan také akvamarínový koktejlový prsten po matce, když se s Meghan vzali, a měla na sobě i náušnice s motýly a zlaté náramky, jež patřily Dianě," řekl zdroj. "Ale kdo ví, s jakými dalšími poklady odešla!"

Není tedy divu, že William zuří a chce vše vrátit… Jenže zatím to vypadá, že se šperků po matce nedočká, jeho rozkaz nepadl na úrodnou půdu.

"Meghan si uvědomuje, že pro Williama s Kate, je bolestivé, že má šperky po Lady Di, ale je jí to úplně jedno," řekl zdroj. "Ve skutečnosti to považuje za skvělou pomstu za to, jak zle se k ní v rodině chovali!"

Meghan nejenže odmítá vrátit Dianiny šperky, ale dokonce požadovala, aby jí Kate dala svůj safírový zásnubní prsten, který dostala od Williama, když přijala jeho žádost o ruku!

Prsten patří Harrymu

Meghan čelila velké kritice v podstatě od doby, kdy se s princem Harrym dala dohromady. Negativní komentáře a útoky na její osobu se ještě znásobily, když si v květnu 2018 Harryho vzala za manžela.Zdroj: Profimedia.cz

Ačkoli se to Williamovi a Kate nemusí líbít, Meghan má na prsten po Dianě právo - zesnulá první manželka prince Charlese totiž šperk v poslední vůli nechala Harrymu. Jenže ten myslel, že se nikdy neožení, takže ho dal bratrovi jako vhodný dárek pro Kate.

"Na základě toho Meghan tvrdí, že prsten je právem Harryho - a proto tedy její. A ona ho chce! Harry řekl Williamovi, že by jeho žena prsten dostat měla, stejně jako zbytek Dianiných starých šperků!"

Meghan přitom o nárok na královské šperky bojuje od prvního dne, kdy se v rodině objevila. "Poprvé všechny pobouřila, když na svou svatbu požadovala smaragdový diadém z královské sbírky," tvrdí člověk z paláce.

Meghan chce, Meghan dostane

Meghan Markle a princ HarryZdroj: profimedia


Harry trval na tom, že pokud Meghan ty šperky chce, měla by je dostat, ale proti tomu se postavila královna. "Její veličenosti místo toho přiřadilo Meghan diamantovou a platinovou čelenku, ale Meghan nikdy nezapomněla - ani neodpustila - ponížení, které si prožila, když jí odmítli dát klenoty po Harryho matce," uvedl zdroj. "Sledovala královnu, jak obdarovává Kate diamanty a rubíny, a slíbila, že se za to pomstí."

Nejspíš právě v ten okamžik se v hlavě vévodkyně začal rodit začátek plánu přimět Harryho, aby opustil svou rodinu a odjel s Meghan za Atlantik i se synem Archiem…

Milovaná matka

Vrhá to na její potomky prince Harryho a prince Williama nové světlo. Nechtěla být svobodná a toužila po více dětech, řekla Diana. Podle královské expertky neměla Diana co se týče vztahů moc na výběr.Zdroj: Profimedia.cz

Podle zasvěcených osob vznikla Meghanina podivná fixace na Harryho milovanou matku a její šperky už v dětství.

"Znovu a znovu si pouštěla videokazety s Dianou, podle kterých pak kopírovala její chování a módní styl," prozradil zdroj.

„Dokonce cvičila náklony hlavy jako Diana - sklon hlavy, pohled stranou.

"Poté, co se setkala s Harrym, doslova zasypala zaměstnance paláce otázkami o jeho matce - a dokonce přiznala, že celý život k Dianě vzhlížela."

Lidová princezna

Vévoda z Cornwallu, ale u toho nezůstal. Na povrch vyplulo šokující přátelství s mužem, který během své kariéry sexuálně obtěžoval malé chlapce. Když titulky netvoří Meghan Markle, je to Kate Middleton a princ William a jejich rozvod na spadnutí.Zdroj: Profimedia.cz


"Meghan skutečně řekla příteli:" Diana a já jsme si hodně podobní!"

Je jasné, že Harryho manželka věří, že právě ona se měla stát novou Lady Dianou, princeznou lidských srdcí.

"Proto Meghan určitě nepřestane nosit Dianiny šperky - a nikdy je nevrátí," má jasno informátor.

Meghan totiž jen využívá dědictví k tomu, aby mohla žít ve své dětské fantazii, že je novou lidovou princeznou.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů