Šíp.deník.cz

Vévodkyně Meghan má ďábelský plán: Rozbila rodinu a chce koupit dům i v Americe

Někteří Meghan od začátku věřili, jiní v ní viděli obyčejnou mrchu. Jak je to ale doopravdy, nikdo neví. Za předpokladu, že všechno byl plán a manželka prince Harryho se chtěla proslavit po celém světě, vyšel jí dokonale. Podařilo se jí prince odtrhnout od rodiny a přesvědčit ke stěhování do Kanady. To ale není jediná země, kde si páreček chce koupit dům.

1 / 11
Meghan, Harry

Takový skandál se během působení královské dynastie snad ještě nestal. Všechno je ale jednou poprvé a královna ví, že to musí rozdýchat. Situaci, kdy princ Harry a Meghan oznámili, že se vzdávají svých královských rolí a chtějí pracovat, zvládla s grácií.

„Máme v úmyslu vzdát se role ‚předních‘ členů královské rodiny a pracovat, abychom se stali finančně nezávislými, zatímco budeme nadále plně podporovat Její Veličenstvo královnu,“ napsali na sociální síť. Jejich příznivci se všechno prý brzy dozvědí.

Meghan už se nemůže dočkat Kanady

Meghan Markle namluvila spot pro společnost Disney výměnou za tučný příspěvek neziskové organizaci v Botswaně Elephants without Borders, jejímž cílem je chránit slony před pytláctvím.Zdroj: Profimedia.cz

O jejich plánech královna neměla ani tušení a přesto jim popřála štěstí a dodala, že chápe jejich touhy stát se moderní, nezávislou mladou rodinou. I přesto by byla raději, kdyby zůstali i se synem Archiem právoplatnými členy královské rodiny. O to však Meghan nestojí. Podle expertů na královskou rodinu je za tím opravdu jen a jen ona.

Odstěhovat se chtějí i s malým Archiem

Britský premiér Boris Johnson popřál Harrymu a Meghan šťastnou budoucnost.Zdroj: Profimedia.cz

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu chtějí svůj čas dělit mezi Británii a Severní Ameriku. Nové místo bydliště plánují v Kanadě, kam se brzy odstěhují. Právě v Kanadě Meghan trávila poslední dobou hodně času. Cítí se konečně uvolněná a méně ve stresu.

Do královské rodiny Meghan příliš nezapadla 

Vévodkyně Meghan a princ HarryZdroj: Profimedia

„Archie je prioritou. Pro Meghan je péče o něj na prvním místě. Je to šťastné dítě - rád se směje. Archie a Harry se spolu dobře baví a Meghan je skvělá máma. Dobře se o něj stará. Snaží se žít svůj život jako normální rodiče,“ prozradil zahraničním médiím zdroj blízký rodině.

S Harrym chtějí koupit dům i v Los Angeles

princ Harry, vévodkyně MeghanZdroj: Profimedia

Kromě Kanady se dívají i po domě v Los Angeles. Současná vévodkyně a bývalá seriálová herečka se nijak netají, že jí rodná Amerika chybí. A nejen to. Chybí jí také její povolání, ke kterému se chce nenápadně vrátit. Po vzdání se královských rolí je to totiž celkem možné. Měla by si také uvědomit, že finance už jí nenabídne královská pokladnička, ale bude si je muset vydělat, takže možná prozatím bude stačit dům jenom jeden.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů