Šíp.deník.cz

VÍME PRVNÍ: Bartošová chystá oznámení na policii kvůli zneužití!

Zpěvačka Iveta Bartošová
Zpěvačka Iveta Bartošová
Zdroj: archiv Šíp
Sdílej článek:

Iveta Bartošová se rozhodla bojovat za svá práva. Už ji přestalo bavit, že se neustále na jejím jméně někdo zviditelňuje. A asi se není čemu divit…

Zpěvačce došla trpělivost s tím, že se někdo na jejím jméně zviditelňuje a pobírá za to peníze. „Příživnictví mám dost, neustále se kolem mě něco děje. Pořád se na mě lepí divní lidé, někteří si na mém jméně dělají reklamu. Přestalo mě to bavit, pořád něco negativního," vysekla Bartošová do telefonu a bylo znát velké naštvání. S redakcí Šípplus.cz mluvila totiž o tom, že na sociální síti, kde měla před časem oficiální stránky, na ni někdo neustále parazituje. Šípplus.cz se na stránky podíval a asi by bylo hodně divné, kdyby Iveta lákala na mejdan pro muže, co se rádi vydávají za ženy.

„Nikdy bych k takovým věcem nepřistoupila. Navíc mně dost vadí, že se stránky tváří jako moje oficiální a mé fanoušky přesvědčují o něčem, co není pravda. Dost mě to poškozuje," svěřila Bartošová s tím, že v následujících dnech jde podat trestní oznámení. A ví, i na koho. Její stránky v současné době má spravovat jistý Lukáš Rejmon, který proslul v médiích i tím, že chtěl mít sexuální poměr s Karlem Gottem.

Podle všeho bude chtít Bartošová finanční kompenzaci. Vyjádření Rejmona se nám zatím nepodařilo získat, zjišťujeme další podrobnosti a článek budeme aktualizovat. (rč)

Stránky Ivety, které se tváří jako její oficiální.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů