Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více

Vít o napadení a svojí minulosti: Policii jsem odevzdal vzorky DNA

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Jedno znejstabilnějších manželství českého showbyznysu se pomalu ale jistě rozpadá! Bývalá televizní moderátorka Mirka Čejková (47) před několika týdny obvinila svého manžela Marka Víta (37) znapadení. Rozjel se kolotoč vyšetřování pod taktovkou policie aVít dokonce dával svou DNA… Před pár dny do redakce Šípu přišel anonymní e-mail, který obsahuje citlivé informace oVítovi. Šíp se ho zeptal, zda jsou věci obsažené v„dopise“ pravdivé ajak se celá kauza vyvíjí.

Pane Víte, dostali jsme e-mail, ve kterém jsou citlivé informace ovaší osobě a vaší minulosti. Je evidentní, že někdo poctivě pátral anásledně výsledek své práce poslal médiím. Kdo si myslíte, že za tímto mailem, který na vás nenechává nit suchou, stojí?

Ten e-mail jsem viděl. Už mě kvůli tomu kontaktovala některá média. Nezlobte se, ale na nikoho prstem neukážu, protože znám situaci, kdy vás někdo falešně obviní avy tomu musíte čelit. Je to dost hnusný pocit, vysvětlovat, že jste nic neudělal, proto vtomto případě budu zdrženlivější. Někomu evidentně jde oto, aby poškodil mé jméno. Řeknu vám však jedno, že jsme správním zástupcem už podali trestní oznámení na neznámého pachatele…

Vjakém stadiu je kauza, kdy jste měl údajně Mirku Čejkovou napadnout? Dojde krozvodu?

Nikdo nebyl zničeho obviněn, předložil jsem dost důkazů otom, že Mirka Čejková lže. Čekám na výsledek. Krozvodu dojde stoprocentně, nemám důvod nic stahovat.

Ještě před pár měsíci představovali manželé s malým Felixem šťastnou rodinu

Proběhl od té doby, kdy jste musel opustit dům, kde jste sČejkovou žil, mezi vámi nějaký kontakt?

Ne, neproběhl, aani oto nestojím. Někdy jsou věci, přes které nejede vlak, ato je přesně tento případ. Když na vás člověk, který je vám velmi blízký, spáchá něco, z čeho se vám zvedá žaludek, umě poté neexistuje důvod ho někdy vživotě dál vyhledávat. Avtomto případě lhala adělá vše pro to, aby mě dostala do kriminálu.

Když se vrátím kanonymnímu mailu, je vněm uvedeno, že sklubem FC Barcelona nemáte nic společného aže pro něj nepracujete. Prý tam nemáte podepsanou žádnou smlouvu.

Už vdobě, kdy jsem působil ve Spartě, byla smlouva napsaná na Čejkovou ajá tu práci vykonával. Nemohl jsem totiž podnikat. VBarceloně je to podobné, marketingovou smlouvu ospolupráci má zahraniční firma, pro kterou pracuji jako ředitel. Na dotaz, zda mám sfotbalovým klubem FC Barcelona smlouvu,tedy odpovím že ne. Ovšem na dotaz, zda Barcelona platí firmu na provizích, pro kterou pracuji, odpovím že ano. Žiji zodpovědný život, tak věřte, že se dokážu uživit, navíc dělám práci, která mě naplňuje.

Prý se máte dokonce ambulantně léčit. Aje to kvůli tomu, že údajně trpíte výbuchy vzteku aagresivity?

To je úplný nesmysl. Nikde se neléčím, neléčil jsem se ajsem pohodář. Poslední návštěva ulékaře, kterou jsem absolvoval, byla kvůli tomu, že jsem měl chřipku. Ale je pravda, že jsem kdysi prášky skutečně chtěl brát. Byly na posílení psychiky, ato ještě mělo být přírodní léčivo, abych přežil hysterické návaly Čejkové.

I když má manžel Čejkové temnou minulost, umí se chovat jako vzorný otec a vzal syny Čejkové Felixe a Alexe a svého syna Patrika do zábavního parku v Německu.

Údajně máte brát isteroidy. Je tomu tak?

Určitě, ataky jsem si chtěl skočit na plastiku, abych vypadal jako Arnold Schwarzenegger (smích…). Sám posuďte, že někdo, kdo psal takový e-mail, nemůže být zcela vpořádku shlavou. Ale rád vám odpovím. Skutečně cvičím, protože nejsem typ člověka, co se rád válí spivem vruce utelevize. Jediné, co jím, abych to cvičení podpořil, jsou proteiny aaminokyseliny – standardní věci, které vposilovnách dostanete. Steroid se pozná vtěle 10 let, vyberte nemocnici ajedem na testy, nemám stím problém. Nekouřím aneužívám zakázané látky, proboha, proč bych to dělal? Podívejte se, jak vypadám já ajak vypadají ti, co to berou…

Dokonce se ve-mailu uvádí, že vroce 2009 na jaře jste se měl zvýkonu trestu dostat na základě fingované operace kotníku. Jak to lze chápat?

Byl jsem propuštěn na podmínku po řádném splnění všech požadovaných věcí pro její udělení. Žádný vážný zdravotní stav vtom nehrál roli. Průběh trestu byl pouze několikrát ze zdravotních důvodů přerušen apodrobil jsem se operacím. Autor toho dopisu si asi myslí, že vás jen tak propustí, jak se vám zachce. To je přece takový nesmysl…

Marek Vít se svým kamarádem Jiřím Pomejem

Jaký byl vlastně život sMirkou Čejkovou, když teď už jste definitivně přesvědčen, že rozvod je neodvratitelný?

Co chcete slyšet, že ji budu špinit amít zatměno, jako to dělá ona? Ne, nebylo to špatný, miloval jsem její děti anikdy jsem nepřemýšlel proti ní, ikdyž jí párkrát hráblo, vždy jsem jí pomáhal, bránil ji avěřil, že se vše srovná. Dost jsem pro to dělal ave finále, když jsem stabilizoval rodinné zázemí, mi podrazila nohy.

Tvrdíte, že si celé napadení vymyslela. Kam až je tedy podle vás schopna zajít?

Ano, vymyslela, adejte mi ještě 14 dnů abudeme mít jasno ojejí vině. Křivě mě obvinila anaházela na mě mraky špíny amyslela si, že kriminálka Miami je jen ve filmu ahned mě zavřou, tak jak jí to její okolí slíbilo. Jenže ejhle, ona naše policie umí pracovat jako kriminálka Miami ajá jí poskytl maximální součinnost adůkazy, že jsem nevinný. Prý jsem ji napadl apoškrábal vgaráži, tak jsem dal DNA. Jak myslíte, že to dopadlo? Atoho je víc…

Myslíte si, že je Mirka Čejková tolik aktivní, že by mohla nějaké důkazy na vaši osobu zfalšovat? Když jsme spolu posledně hovořili, tvrdil jste, že falšovala důkazy proti exmanželovi Alexovi Čejkovi…

Tak vidíte, teď jste si odpověděl sám. Určitě se teď vzteká, protože by mě chtěla vidět za mřížemi.

Dobře, ale vminulosti vás několikrát chválila, dala mraky rozhovorů, jak jste dobrý chlap ajak nechápe, jak vás někdo mohl jen tak křivě obvinit.

Přesně, psala, jak kvůli mmě poznala slepou justici, jak někdo někoho bez důkazů může obvinit. Tak si ty články stáhněte audělejte si obraz české exmoderátorky amanželské zlatokopky. Ato mi věřte, že jak ji znám, tak určitě do spisu, stejně jako to bylo sČejkou, dala jen ty negativní články azase si myslí, že ty lidi neumějí jít na internet. Podívejte se, já ten spis neznám, ale znám její praktiky, když jí bliklo sČejkou, apřesně vím, co udělá za sviňárny, aby toho bylo na mě hodně. Policie má imoje sms zprávy z10. 5. 2011, kde mi píše, jak úžasné ráno se mnou prožila aže si ho večer zopakujeme, jak jsem byl skvělej atd. Vše jsem poskytl, nemám co skrývat.

A nelitujete toho, že vaše manželství končí? Přece jen dlouho jste fungovali jako stabilní pár.

Jak jsem již řekl, kvůli dětem určitě, kvůli Čejkové ne…

Dobře, co jste dělal posledních čtrnáct dnů?

Byl jsem vBarceloně ado ČR jsem přiletěl jen na dva dny kvůli přátelskému zápasu ve fotbale osobností.

Redakce Šípu se snažila několik dní kontaktovat i Mirku Čejkovou, a to jak telefonicky, tak SMSa e-mailem. Přes opakované snahy nereagovala a její vyjádření se proto nepodařilo získat.


Člověk, který mlátí ženy?

Ve-mailu, který nám byl do redakce zaslán, stojí ito, že Marek Vít měl napadnout isvou druhou ženu Evu, se kterou se před časem rozvedl amá sní syna. Šíp PLUS ji zkontaktoval, aby se zeptal, zda skutečně kfyzickému útoku někdy došlo ajestli Vít skutečně platí výživné na dítě.
„Nechci se ktomu vyjadřovat, tyto informace, kdy mě měl napadnout, jsou přitažené za vlasy. Nebyl odsouzen za napadení mé osoby, ale mého dnes již exmanžela. Syna Patrika mu pravidelně půjčuji, stará se jako vzorný otec. Co se týká alimentů, platí včas aněkdy idá nadstandardní výši, aby syn byl zabezpečen,“ napsala.


Někdejší prohřešky Marka Víta

- 2000 za podvod odsouzen okresním soudem vČeských Budějovicích kšesti letům,
- 2004 za podvod odsouzen městským soudem vPraze 1 ksouhrnnému trestu osmi let,
- 2005 za podvod odsouzen městským soudem vPraze na jeden rok,
- 2006 za vydírání, omezování osobní svobody aublížení na zdraví odsouzen okresním soudem vLitoměřicích ke dvěma letům vězení

Ve všech případech se vprvoinstančních soudech odvolal, všechna odvolání byla zamítnuta. Začátkem roku 2009 byl propuštěn na podmínku za vzorné chování.

Sdílej článek:
Autor: Rudolf Šindelář

Doporučené články

Akční letáky

Rubriky

Celebrity Zábava a video Cestování Příběhy a události Móda a zdraví Láska a vztahy

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů