Šíp.deník.cz

Nechutné napadení! Vladimír Polívka skončil v nemocnici!

Vladimír Polívka šel navštívit svou partnerku, cestou zpět ho ale neznámí pachatelé brutálně napadli! Herec skončil v nemocnici s otřesem mozku!

1 / 10
Vladimír Polívka

Vladimír Polívka se ve středu ráno stal obětí brutálního napadení! Skupina útočníků si na herce počkala, když se vracel do svého bytu z návštěvy restaurace, kde byl překvapit svou partnerku, která tam pracuje.

Domů se ale Polívka už nedostal! Během pár vteřin se obyčejná procházka proměnila v noční můru!

Útok byl nezvykle brutální a herec po něm skončil nejprve v bezvědomí a následně musel být převezen do nemocnice s otřesem mozku!

Charismatického herce bezdůvodně napadli!

Neznámí útočníci napadli Vladimíra Polívku zcela nečekaně a navíc byli ve velké přesile. Herce kopali, surově bili, až nakonec ztratil vědomí!

Když se po několika minutách probral, ležel na ulici sám a nikdo z pachatelů už nebyl na místě. Polívka se proto z posledních sil dostal zpět za přítelkyní do restaurace a odtud ho odvezla sanitka.

Z brutálního a bezdůvodného napadení je nejvíce v šoku hercova maminka Chantal Poullain, která měla o syna obrovské obavy!

Vladimír Polívka se nechal propustit do domácího léčení.

Chantal Poullain webu Extra.cz přiznala, že je z napadení svého syna v šoku a to zvlášť z brutality útočníků!

"Bili ho do obličeje a kopali do žeber. Ještě nevím, jestli je má zlomená, nebo naražená. Bohužel při útoku ztratil vědomí. Proto ani přesně neví, kolik bylo útočníků," řekla maminka Polívky a potvrdila, že si její syn z události nic nepamatuje a není proto schopný pachatele popsat!

Herec se ale v nemocnici nezdržel, podepsal dle informací Poullain reverz. Tak doufejme, že se nejedná o nic vážného, a Polívka se brzy vrátí do divadla a před kameru! 

Polívka není zrovna typ rváče. Napaden byl zcela bezdůvodně!

Po rodičích má Polívka umělecké geny.

Starost nahnal nejen své matce, ale i otci Bolku Polívkovi!

O herce se bude doma starat jeho partnerka.

Z nemocnice se nechal pustit na reverz.

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů