Šíp.deník.cz

Další odporná zrada! Kolik si ještě Vlaďka Erbová musí vytrpět?

Před pár týdny se na partnera Vlaďky Erbové provalila nevěra. Michal Gulaši měl udržovat poměr s její kamarádkou, což později i potvrdil. Modelka od začátku tvrdila, že to není žádná překážka, kterou by společně nepřekonali. Jako důkaz lásky si dokonce nechali udělat společné tetování! Uběhlo ale dalších pár týdnů a nyní je vše jinak. Michal už se podle všeho nevrátí a Vlaďku dokonce čeká stěhování, co bude dál?

1 / 11
Erbová

Erbová si krizi ze začátku nechtěla připustit. Neustále se vyjadřovala do médií, že se v jejich vztahu nic nezměnilo a život občas přináší nepříjemné situace. 

I společné tetování mělo být známka toho, že své lásce odpustila a hodlá s ním žít i nadále. Jenže Michal už údajně věděl, že jejich soužití mu nevyhovuje a řešil, jak říct Vlaďce, že s ní dál nechce být.

Ani pro něj to nebylo jednoduché, společně s modelkou totiž vychovává její dvě děti, takže vazby byly ještě mnohem komplikovanější, nešlo už jen o ně. Přes to se ale rozhodl jít dál…

Erbová se s rozchodem nechtěla smířit.

Vlaďka ErbováZdroj: profimedia

Erbová se snažila krizi překonat hlavně kvůli dětem. Vztahy s muži se jí v minulosti nevydařili a ona se snažila najít konečně partnera, se kterým by děti mohli vyrůstat v klidu.

Michal se zdál jako ideální adept, starší Viktorie i mladší Marcus si ho velice oblíbili a tak pro Vlaďku byl rozchod až poslední krajní řešení situace.

Bohužel to však Gulaši rozhodl za ní. Sbalil si věci a odešel na dlouhý tah s kamarády, domů se už nevrátil. Erbové se několik dní neozval a ukončil vztah velice nedospělým způsobem. "Měl už plné zuby rodinného života, je to mladý kluk a chce si ještě užívat. Nebavily ho ani kauzy, které kolem sebe Vlaďka neustále měla," uvedl známý hokejisty.

Vlaďku čeká stěhování z Brna.

Vlaďka ErbováZdroj: profimedia

Zklamaná modelka chce za minulostí udělat tlustou čáru a tak prý díky aktuální situaci hodlá opustit Brno. Drží jí tam ale ještě do konce měsíce škola, kterou děti musí dodělat.

Do Brna ale bude muset nadále dojíždět, kvůli pracovním povinnostem. Erbová má nehtové studio a nebude lehké rozjet byznys v novém městě. Hodlá se vrátit do Mostu, kde se narodila a vlastní tam několik bytů.

Stálou klientelu má ale v Brně, takže bude muset z těchto důvodů pravidelně přejíždět mezi těmito městy. Děti si budou muset zvyknout na novou školu a spolužáky, všechny čeká nový začátek. Pro Vlaďku je to celé velice nepříjemná situace a stresuje jí i to, zda celou situaci zvládne finančně.

Stres, zda vše zvládne jí užírá.

Vlaďka ErbováZdroj: profimedia

Pro Vlaďku je to další nepříjemná zrada, kterou nečekala. Dělala vše proto, aby se vztah nerozpadl, přes to se jí ho nepovedlo udržet. Nyní stojí opět před situací, že nemá nic a začíná od znovu, což není poprvé.

Ani jeden z otců jejich dvou dětí (Tomáš Řepka a Zdeněk Bahenský pozn. redakce) neplatí alimenty a tak je Erbová na vše sama, což je pro ní obrovsky stresující.

V příštích týdnech jí čekají nepříjemné zařizování, musí připravit byt, odstěhovat věci, přihlásit děti na novou školu a zařídit, aby jí nezkrachoval salón. To je na jednoho člověka opravdu hodně. Jak bude návrat do Mostu probíhat? Šíp to pro vás bude samozřejmě sledovat!

Vlaďka má na muže opravdu smůlu.

Vlaďka ErbováZdroj: profimedia

Najde někdy toho pravého?

Co na to Vlaďka?Zdroj: Profimedia.cz

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů