Šíp.deník.cz

Vojta Dyk a Tatiana Dyková očima experta: Tajné neshody i divadlo pro fotografy

7 fotografií 7
Tatiana Dyková, Vojtěch Dyk
Tatiana Dyková, Vojtěch Dyk
Zdroj: Reprofoto/Youtube
pohodová, vyklidněná večerní akce, "žádné překvapení", klídek společný, ale uvolněný postoj ve stylu "jsem v pohodě", dobrá nálada soustředění pro fotografy, trochu strnulé a ve stylu chci ukázat to, co je navenek, ne uvnitř soustředění pro fotografy, respekt, klid
Sdílej článek:

Zpěvák Vojta Dyk je do své o sedm let starší ženy stále zamilovaný. Stejně tak je do něj zblázněná herečka Tatiana Dyková, která se kvůli němu v minulosti rozvedla. Oba sladkými slůvky na svůj protějšek nešetří. Ten pravý cit ale odhalí až řeč jejich těla, kterou ovšem nezvládne přečíst obyčejný smrtelník. I proto jsme oslovili skutečnou expertku a zeptali se jí, co lze vyčíst z jejich postojů a gest.

V řeči těla, tedy nonverbální komunikaci, se perfektně vyzná koučka Renata Leflerová. Právě ta nám okomentovala jednotlivé fotografie páru a prozradila, co z nich lze vyčíst. Její poznatky si můžete prohlédnout u snímků ve fotogalerii.

Na jedné z nich má zpěvák dle jejích slov vůči své manželce dokonce obranný postoj, jindy je zase uvolněný. Mnohdy v pózách spatřuje jen divadélko pro novináře.

Z jejich vztahu čiší pohoda, ale neshodám se neubrání

Přes to všechno jejich vztah působí převážně pohodově. Dokazují to nejen další slova odbornice, ale i slova manželů. Oba spolu totiž nedávno natočili nový klip, který doslova celý protančí.

„Právě jsme vydali náš další klip k písni You don’t know who I am z alba D.Y.K. Je hlavně o tom nejjemnějším, nejintimnějším a nejhlubším citu…,“ píše na svém instagramovém profilu Dyk.

„…o lásce. Tak proto tam hraje moje žena. Ta píseň je i o ní a pro ni. A samozřejmě i pro vás ostatní, kteří milujete. Nebo milovat chcete. A to ne jen dneska, ale pořád,“ promlouvá k veřejnosti.

Zpočátku jim nikdo nedával šanci

Tatiana Dyková má celkem tři syny. Františka a Cyrila má z předchozího manželství s Pavlem Čechákem. V roce 2013 se s ním rozvedla právě kvůli Dykovi, do kterého se zamilovala.

Poprvé se potkali v roce 2010 při zkoušení divadelní hry Bláznivý Petříček. Kvůli sedmiletému věkovému rozdílu jim zpočátku nikdo nedával šanci, ale oni všem vyrazili dech.

Spokojenou rodinu tvoří do dnešních dnů. Věkový rozdíl totiž řešila především veřejnost a nikoli oni dva. Na Dykovou žárlilo svého času tisíce fanynek, které po Dykovi toužily. On se však nenechal zlákat.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů