Šíp.deník.cz

Jak to má se vztahy? Překvapivě otevřená Lucie Vondráčková o hledání lásky

O soukromí mluví zpěvačka Lucie Vondráčková málokdy. Tentokrát však udělala výjimku a promluvila jak o svém rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem, tak o dalším životním partnerovi.

1 / 10
Lucie Vondráčková

Kolem vztahu Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance bylo spousta tajností. Na začátku konce jejich manželství nikdo ani netušil, že mají krizi. Posléze se ale hokejista usídlil v Čechách, kde žije s Lucií Šafářovou, která s ním čeká miminko a Vondráčková pendluje mezi Kanadou a Českou republikou.

Co se týká rozvodu, ani jeden z nich neprozradil nic konkrétního. Veřejnost se tedy domnívala, že se proces ještě táhne. Teď se ale už spekulovat nemusí, jelikož Vondráčková konečně řekla pravdu. Při rozhovoru pro časopis Story byla tázána, zda je po rozvodu sama. Zpěvačka bez váhání odpověděla.

Lucie je sama a chce, aby to tak zatím zůstalo

Lucie VondráčkováZdroj: Profimedia

„Ano a ani to nechci zatím měnit. Takhle ve třech (se syny Matyášem a Adamem) je nám dobře. Je rozdíl být single a být sama s dětmi. Život s nimi je o tolik pestřejší a krásnější! Pořád se díky nim něco nového učím a objevuji. Pokud mi někdo do života přijde, bude to mít těžké, protože se bude muset líbit nejen mně, ale i jim,“ svěřila se magazínu Vondráčková. Jasně z toho tak vyplynulo, že rozvod už je za ní.

Tomáš a Lucie už jsou rozvedeni

Tomáš Plekanec s manželkou Lucií VondráčkovouZdroj: Profimedia.cz

Elán po rozvodu ale rozhodně neztrácí. Životní energii a sílu jí do života dává hlavně jedna věc. „Kritika, ať už oprávněná nebo neoprávněná. Každá ve mně nastartovala motor a ten pořád jede. Je to zvláštní, protože kdyby jel člověk jen na chválu, tak se brzy při sebemenší kritice zasekne a rozsype. Ovšem pokud je vaším pohonem právě kritika, jedete dál a dál,“ popsala svoje smýšlení zpěvačka, která nedávno nazpívala duet s bývalým superstáristou Julianem Záhorovským. Její fanoušci si přáli, aby spolu byli, ale oni dva prý pár netvoří.

Lucie Šafářová každou chvíli porodí 

Lucie ŠafářováZdroj: Instagram

„No, je to fakt síla, jak na něj letěj holky,“ směje se Vondráčková. Je ale pojí pouze pracovní vztah, takže za drobným rýpancem nehledejte žárlivost. „S Julianem jsme natočili duet a klip. Písnička se jmenuje Umřu s tebou. Když s tím nápadem přišel, nic moc jsem o něm nevěděla. Bylo mi na něm ale sympatické, že v době kdy nemusel, kdy byl megapopulární, si ještě dostudoval vysokou školu,“ chválila ho Lucie.

Lucie na pana božského pořád čeká

Lucie VondráčkováZdroj: Profimedia

Je tedy zřejmé, že se Záhorovským nic nemá a stále čeká na toho pravého. Jak sama naznačila, nechává tomu volný průběh. To Plekanec volný průběh už nemůže nechat ničemu a musí být pořád ve střehu. Lucie Šafářová totiž co by dup porodí holčičku.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů