Šíp.deník.cz

Vondráčková a Polívka na utajeném rande: Divoká líbačka v nočním podniku

4 fotografií 4
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka spolu tráví každou volnou chvilku. Pár poskytl první společný rozhovor. Lucie Vondráčková po boku mladého zápasníka jen září, neskrývá k němu obdiv. Zdeněk vidí v synech zpěvačky velké talenty.
Sdílej článek:

Lucie Vondráčková si už několik měsíců užívá čerstvou lásku se zápasníkem MMA Zdeňkem Polívkou. Zpěvačka se svým vztahem s o osmnáct let mladším bijcem již netají a dokonce ho o víkendu vyrazila podpořit do pražského klubu Radost FX, kde její partner pracuje jako vyhazovač. 

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka spolu tráví každou volnou chvilku. Skloubit diáře pracovně vytížené zpěvačky s mladým zápasníkem ale mnohdy není jednoduché, a tak si hrdličky dávají schůzky uprostřed noci.

Redakci kafe.cz se ozval důvěrný zdroj, který o víkendu potkal Vondráčkovou v náruči Polívky na velice nečekaném místě.  

Dvojnásobná maminka vyrazila v pozdních hodinách za svým miláčkem do nočního klubu Radost FX a i přes nával hostů se dvojice od sebe nemohla odtrhnout.

Tulili se k sobě

"Lucka tam byla se Zdeňkem nejdřív na baru, kde se k sobě tulili. Polívka měl na sobě bundu s nápisem SECURITY, takže jsme pochopili, že tam pracuje jako vyhazovač," popsal nám zmíněný zdroj.

"Když tam začali chodit lidi, zalezli si na chvilku dozadu do zázemí, kde se líbali. Zahlédl jsem je od baru, když tam zrovna bylo otevřeno. Rozhodně nešlo přehlédnout, že si vzájemnou přítomnost velice užívali," dodal informátor. 

Polívka pak musel v baru zůstat až do zavíračky, zatímco Vondráčková nejspíš běžela domů za dětmi. 

Po rozvodu s Plekancem konečně potkala Vondráčková pravou lásku

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů