Šíp.deník.cz

DĚSIVÉ TAJEMSTVÍ rodiny Lucky Vondráčkové: Proč jsou k dceři tak CHLADNÍ?

Rodinné vztahy zpěvačky Lucky Vondráčkové a jejích rodičů se vždycky zdály být idylické. Ale nenechte se mýlit prvním pohledem. Vždyť za dcerou ani v nejtěžších chvílích po rozvodu s Tomášem Plekancem nepřiletěli. Jejich vztahy jsou totiž čím dál tím napjatější!

1 / 12
Lucka to s rodiči neměla nikdy jednoduché.

Známá zpěvačka vždycky měla problémy se vztahy jak mezi muži, tak i mezi ženami. Nedokázala si partnera či kamarádku udržet, měla komplikace v mezilidských vztazích. Jenže tohle nepřichází jen tak samo, jak tvrdí psychologové, za vším hledej něco z dětství.

Zdálo by se, že má herečka dokonalou rodinu. Už odmala se si plnila sen – zpívala a hrála. Stala se z ní velká dětská hvězda, která dokonce dostala i vlastní pořad v televizi. Vypadalo to, že rodiče jsou na svou dceru pyšní a jsou jí to největší oporou.

Byli rodiče na Lucku tak přísní?

Lucka to s rodiči neměla nikdy jednoduché.Zdroj: Profimedia.cz

Ale opravdu si Lucie Vondráčková přála být slavnou už v tak raném věku? Nebyl spíš na ni vyvíjen tlak, aby tomu tak bylo, když má tak slavnou tetu Helenu Vondráčkovou? Přeci jen díky provařenému příjmení měla tu cestičku uhlazenější.

Nejdřív to opravdu vypadalo, že to Lucku baví, předvádět se před lidmi, hrát, zpívat, tančit, jenže pak v pubertě se měla začít bouřit a užívat si také něco z toho dospívajícího života. Začali ji zajímat chlapci, chtěla také kamarádky, které ji budou mít rády za to, jaká je, nikoliv kdo je.

Byla v mládí nešťastná?

Stále ještě manželé si nemohou přijít na jméno.Zdroj: Profimedia.cz

To už ale bylo těžké. Ten vlak byl totálně rozjetý a Lucčiny rodiče Jiří Vondráček a Hana Sorrosová ho prý ani nechtěli zastavit. Dcera pro ně byla zlatý důl, který vydělal na všem, na co jen sáhnul. Kdyby přestala, tak by textaři vlastně přišli o stabilní příjem peněz.

Její máma s tátou totiž Lucce vždycky vytvářeli písničky, měli svou dcerou pod palcem. Prý nechtěli, aby si dala od showbyznysu pokoj, tlačili ji, aby zůstala. Nejdřív se prý Lucka vzpouzela, ale nakonec pravděpodobně podlehla tlaku rodičů.

Na všechno byla sama

Lucce docházejí síly a podepisuje se to na ní.Zdroj: Profimedia.cz

Nakonec jim utekla do daleké Kanady, kde hledala tu pravou rodinu, která bude pro ni tou největší oporou, budou ji mít rádi jen pro to, že prostě je. A útěchu našla u svého manžela Tomáše Plekance. Tomu porodila dva syny a cítila, že konečně má to, po čem touží.

Ale stejně to byla pořád ta malá holčička, která chtěla pochovat od maminky a tatínka a slyšet, že všechno bude dobré, Zažít aspoň kousek mateřské lásky, které se jí prý nemělo dostavovat. Vždyť rodiče dceři nepřijeli pomoct, když se jí narodily děti.

Má šrámy na duši

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

Ani když vyplynulo na povrch, že se rozvádí s Plekancem, tak nespěchali, aby dceři byli při ruce a z toho nejhoršího ji dostali. Sice její táta tvrdí, že mají strach létat, ale to by snad každý rodič překonal, kdyby jeho dítě bylo v nesnázích.

Jenže Lucka na všechno zůstala sama. Rodiče se asi jen zajímají, kdy vypustí novou písničku, kdy bude koncertovat či natáčet. Opravdu jsou tak bez srdce, že mají svou dceru jen pro peníze? Možná proto se Lucce nakonec vše, co se týče vztahů, pořád jen hroutí.

Sama Lucka o rodičích nemluví skoro nikdy. Její máma se dokonce nejmenuje ani jako ona. V kuloárech se hovoří, že se k dceři chová odtažitě, až chladně. Že by dceři záviděla úspěchy? Jak to celé vlastně je, ví jen ve slavné rodině…

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů