Šíp.deník.cz

Vondráčková s Plekancem oznámili ROZCHOD! Může za to Tomášova záliba v holkách?

Dlouho se spekulovalo o tom, že to v manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zrovna neklape. Manželé dlouhodobě zprávy o krizi dementovali a snažili se před veřejností tvářit jako poklidná, šťastná rodinka. Jenže teď se potvrdilo to, o čem si štěbetali i vrabci na střeše - dvojice oznámila konec vztahu! 

1 / 19
O konci manželství se už dlouho spekulovalo.

Manželství slavného páru spělo ke konci už delší dobu.

Lucie si chce manžela udržet za každou cenu.Zdroj: Profimedia.cz

A nakonec se stalo to, co se už nedalo skrývat a dál oddalovat. I když se zpěvačka Lucie Vondráčková ze všech snil snažila udržet rodinku po boku profesionální hokejisty Tomáše Plekance šťastnou, vše se začalo bortit jako domeček z karet.

Ani ve chvílích nepohody ale zpěvačku nikdy ani nenapadlo, že by se z ni stala matka samoživitelka, která na děti zůstane sama.

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

Jenže právě to ji teď čeká! Sedmileté manželství skončilo. A přijde změna, kterou si asi Vondráčková ani nechtěla představovat. Slavní manželé vydali společné prohlášení, ve kterém rozchod potvrzují, ale o příčinách krachu oba dva zatím svorně mlčí. Přišel snad konec lásky kvůli tomu, že se Tomáš poohlédl po zábavě pod peřinou jinde než doma? 

Vždyť Vondráčková dala několikrát decentně najevo, že jí není příjemné, jak se kolem manžela točí zástupy sličných fanynek.

Lucie přijela z Kanady, aby si převzala bronzového Slavíka.Zdroj: Profimedia.cz

Jestli ale za rozchodem stál někdo třetí, zatím můžeme jen spekulovat. A vyčíst se to nedá ani z už zmiňovaného prohlášení dvojice. „Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ uvedl stroze hokejový útočník na svém facebookovém profilu bez dalšího vysvětlení.

A i když to mezi dvojicí na rozchod vypadalo delší dobu, přece jen málokdo čekal, že k němu doopravdy dojde.

Postupem času vypadá lépe a lépe.Zdroj: Profimedia.cz

Prioritou pro rozvádějicí se rodiče nyní bude, aby se konec jejich lásky co nejméně dotkl synů Matyáše a Adama, kteří rozchod ponesou nejhůře. „Budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči,“ přidal k prohlášení Plekanec.

Snad si za svými slovy bude stát a nespustí se místo toho do kruté rozvodové války…

Je to krásný pár, ale nemá Tomáš moc vysoké nároky?Zdroj: Profimedia.cz

Jak se pár při rozchodu vyrovná, zatím není jasné. Jisté je jen to, že rozchod je definitivní, protože Plekanec se většinou k ničemu jen tak nevyjadřuje. Už těch pár slov na sociální síti je na něj je opravdový výkon. On je totiž spíše introvertní, v průběhu manželství se i bál dávat rozhovory. Je zřejmé, že na znění prohlášení se domluvil s Luckou, pro kterou se tím ale zhroutil svět. Dokonalé manželství, které si vysnila, se jí sesypalo jako domeček z karet.

Utěšovat se zpěvačka může snad jen tím, že v kariéře se jí dál daří. Na to by se ostatně měla i soustředit, soukromí se pro ni teď stalo doslova peklem.

Všem přítomným ukázala, že stále na to má se odhalit.Zdroj: Profimedia.cz

V kuloárech se zatím čile spekuluje. Nejpravděpodobnější příčinou konce se zatím zdá Plekancova záliba ve fanynkách. Není to totiž tak dávno, co se kolem něj točila jedna hodně neodbytná a nevypadalo to, že by to hokejistovi tak vadilo.

A Lucie byla v Kanadě jako manželka sportovce odstavena na druhou kolej, často sama a nevěděla, co manžel vyvádí.

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

Dalším důvodem může být i to, že Lucka už prostě nechtěla žít v Kanadě, kde ji zná jen málodko. I kvůli tomu byla často sama na veškeré rodičovské povinnosti, musela se postarat o celou domácnost. Přitom ale chtěla mít taky svou kariéru, nechtěla se nechat přivázat k plotně - už z toho je jasné, že musela prožívat po boku hokejisty kvůli svým ambicím a talentu velmi těžké časy.

Lucka navíc nikdy nebyla úplně domácí typ. K tomu, aby byla stoprocentně šťastná, se potřebuje realitovat i umělecky.

Vypadá jako panenka.Zdroj: Profimedia.cz

A návrat zpět domů je možná to, co se teď stane. Je docela pravděpodobné, že se zpěvačka přestěhuje do Česka, kde má oporu ve svých nejbližších, a Tomáše nechá za oceánem. Zatím ani jeden z nich neví, jak to bude dál, přes bolest vše nejspíš ani nelze řešit rychle.

Lucka musí teď hlavně být silná. Kvůli sobě i kvůli svým synům. A kde jinde by na to mohla načerpat dost sil, než v rodné zemi obklopena nejbližšími?

Lucce roky navíc vážně sluší.Zdroj: Facebook.com

Více zajímavostí ze života slavných uvidíte v tomto videu:

Zdroj: šíp.cz
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů