Šip.deník.cz

Lucie Vondráčková v ohrožení: Kvůli vyšinutému stalkerovi zasahovala policie

5 fotografií 5
Lucie Vondráčková Petr Vojnar
Lucie Vondráčková Petr Vojnar
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková už nemocného fanouška řeší delší dobu Pokud se pachatele podaří zatknout, bude mít od něj hvězda na dva roky klid Vonadráčková a Vojnar měli velice nepříjemný návrat domů Lucie Vondráčková a Petr Vojnar na stalkera volali policii
Sdílej článek:

Lucie Vondráčková a její nový partner Petr Vojnar zažili velice nepříjemný okamžik. Fanatický fanoušek, který zpěvačku sleduje na každém kroku, si na ni počkal před jejím domem.

Lucie Vondráčková patří mezi nejznámější tváře českého showbyznysu, sláva má ale mnohdy i svou odvrácenou tvář.

Zpěvačka je ostře mediálně sledovanou osobností a v minulosti už mnohokrát zažila hon od paparazzi fotografů na svou osobu. V poslední době ale začal hvězdu sledovat psychopatický fanoušek.

Situace vygradovala o víkendu z pátku na sobotu, kdy si stalker na Vondráčkovou počkal přímo na jejím pozemku.

Nemocný fanoušek už pronásleduje Vondráčkovou delší dobu

Už před časem si Lucie Vondráčková stěžovala svým fanouškům na Instagramu, že se stala terčem stalkera.

Zpěvačka kvůli němu dokonce prošpikovala svůj dům kamerovým systémem, aby ochránila sebe i své děti před nebezpečným fanouškem, který ji obtěžuje na každém kroku.

"Bránila jsem se jim, ale nešlo jinak… Stop stalkers," napsala tehdy Vondráčková. Bohužel ale ani toto opatření nemocného pronásledovatele neodradilo.

Stalker si na zpěvačku a jejího přítele počkal před domem


Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem vyrazili v pátek večer na finále Czech & Slovak PhotoGirl 2021, po návratu domů je ale čekalo velice nepříjemné překvapení.

Zpěvačky stalker se dostal na její pozemek, kde na ni trpělivě čekal. Vojnar a Vondráčková ihned zavolali policii a pachateli nyní hrozí trest za omezování domovní svobody.

"Pražští policisté vyráželi kolem půlnoci k ulici K H., kde byla osoba, která vstoupila na cizí pozemek. Ta nyní čelí podezření z trestného činu porušování domovní svobody a věcí se policisté zabývají. Muž se ke svému činu doznal. Případ je aktuálně velmi čerstvý a více informací nemůžeme poskytnout," sdělila Expresu policejní mluvčí Eva Kropáčová. Pokud bude stalker za své činy odsouzen, hrozí mu až dvouletý nepodmíněný trest za mřížemi. 

Vondráčková s Vojnarem na stalkera zavolali policii.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů