Šíp.deník.cz

Vyhrocená Výměna manželek: Karolína prožije 10 dní plných hádek a křiku

4 fotografií 4
Výměna manželek 5. díl
Výměna manželek 5. díl
Zdroj: TV Nova
V náhradní domácnosti prožije krušné chvíle. Zato Mirka prožije deset dní poměrně v klidu. Karolína se se svým cholerickým náhradním manželem prakticky na ničem neshodne.
Sdílej článek:

V premiérové epizodě Výměny manželek bude opět pořádně dusno. Zatímco na jedné straně si prozatímní partneři sednou a celých 10 dní spolu budou skvěle vycházet, na straně druhé bude situace diametrálně odlišná. Co hádky způsobí?

První rodina z nové epizody Výměny manželek žije v pronajatém rodinném domě v obci Předboj nedaleko Neratovic. Sedmatřicetiletá Karolína se živí jako IT testerka, ale momentálně je na rodičovské dovolené. Její partner Jarda je ajťák, ale hledá novou práci. Spolu mají pětiletého Daniela, tříletou Anežku a půlročního Dominika. Karolína se do Výměny manželek přihlásila, protože se doma cítí nedoceněná a občas se cítí jako služka. Partneři se nejčastěji hádají kvůli výchově a že Jarda málo pomáhá.

Zdroj: TV Nova

Druhá rodina bydlí na ostravském sídlišti v nájemním bytě 2+1. Třiatřicetiletá Mirka je na rodičovské dovolené. Jejímu partnerovi Tomášovi je 31 a pracuje jako dělník ve stavebnictví. Mají čtyři děti – třináctiletého Petra, sedmiletého Matyáše, tříletou Zuzanu a jednoletou Natálii. Mirka to nemá s Tomášem jednoduché, protože je velmi výbušný a vše musí být podle něj. 

Zděšení hned ve dveřích

Karolína zvyklá na různé technologické vymoženosti je v nové rodině překvapena skromným vybavením a zaskočí ji nepořádek v kuchyni. Také se jí nelíbí, že děti spí místo na posteli na gauči. Po pár dnech vypukne konflikt s Tomášem a stále se stupňuje. Tématem jejich sporu je utrácení peněz, kterých rodina nemá dostatek. Karolína koupí například odpadkové koše, aby rodina začala třídit odpad, anebo nakoupí dětem nové ručníky. Podle Tomáše je to zbytečné vyhazování peněz.

Mirka v nové domácnosti bojuje s technikou. S Jardou si rozumí, ale nelíbí se jí, kolik času děti tráví s tabletem v ruce. Jsou zvyklí se na něj dívat i během jídla. Mirka by ve své domácnosti tolik elektroniky nepotřebovala. Myslí si, že Jardova rodina by bez ní mohla ušetřit víc peněz.

Jak si poradí svérázná ajťačka Karolína v rodině, kde vládne tvrdý patriarchát? Dokáže se klidná Mirka přizpůsobit domácnosti ovládané nejrůznějšími technologiemi? Podívejte se na nový díl Výměny manželek ve středu večer na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů