Šíp.deník.cz

Co po večerech dělal? Andrea z Výměny manželek měla s Matyášem jeden problém

5 fotografií 5
Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Jedna z rodin z nejnovější epizody Výměny manželek vybírá jídlo z popelnice. Každá z rodin má úplně jiný styl života. Na jedné straně je volnomyšlenkářský pár. Na té druhé rodina, která žije více tradičněji.
Sdílej článek:

Přestože byl pro Andreu příjezd do její náhradní rodiny v nové epizodě reality show Výměna manželek obrovským šokem, během deseti dní se s netradiční situací dokázala vypořádat na jedničku. Se svým prozatímním manželem Matyášem si skvěle rozuměla, a to i navzdory tomu, že ji s jednou aktivitou několik dní silně lezl na nervy. Čím jí po večerech vyrážel dech?

V nejnovější epizodě reality show Výměna manželek se setkaly dva naprosto odlišné světy. Na jedné straně byla Andrea, která se svým partnerem Tomášem a synem Oliverem žije zcela běžný život v krásném a uklizeném domě. Na straně druhé se pak diváci seznámili s Viktorkou, Matyášem a jejich dvěma syny Kolomanem a Kasiánem. Mladá rodina žije alternativním způsobem života. Obývají malou chatu, jak sami tvrdí, jsou volnomyšlenkáři a radují se z maličkostí. 

Andrea byla při příjezdu do své náhradní rodiny v šoku a nemohla uvěřit vlastním očím. Zvyklá na určitý standard si v neuklizené chatě zpočátku připadala nekomfortně. Postupem času však pochopila životní styl své náhradní rodiny a hlavně si se všemi jejími členy skvěle rozuměla. 

Zdroj: TV Nova

Hned to ze mě spadlo

Na Andreu pochopitelně udělalo nejhorší dojem to, kde její prozatímní rodina žije. Vykompenzoval to ale její náhradní manžel a děti. „Zděšená jsem byla hodně, ale, myslím si, že jakmile Matyáš s dětmi přišli, tak to ze mě nějak opadlo. Řekla jsem si, že bordel je bordel, to si uklidím. Hlavně, že tam jsou skvělí lidé,” nechala se Andrea slyšet v rozhovoru pro Nova Plus.

I když si Andrea nedokáže představit, že by žila obdobně jako její náhradní rodina, oceňuje, že jí právě oni ukázali zase trochu jiný pohled na svět. Andrea si všehovšudy pobyt s Matyášem a jeho dětmi nakonec užila, i když se přece jen objevily věci, přes které se dokázala jen stěží přenést. 

Večerní dýchánky

V první řadě šlo o moment, kdy Andrea zjistila, že došlo mateřské mléko pro malého Kolomana. Viktorka sice v manuálu uvedla, že odsála dostatek mléka a že by množství mělo vystačit na celou dobu trvání Výměny. „To jsem si vůbec nevěděla rady. Dodnes z toho mám husí kůži,” vzpomínala Andrea na nepříjemnou situaci, kterou se však později podařilo vyřešit. 

Další významný problém se během pobytu Andrey v náhradní rodině neobjevil, i když, jak sama uvádí, měla trochu potíže s tím, jak Matyáš trávil večery. „My jsme si super popovídali, ale on měl svoje ‚utemňovače’, které večer konzumoval, a to už mi vadilo. Pak jsme si to ale vyříkali,” nechala se slyšet Andrea, přičemž, co přesně byly ony „utemňovače”, neuvedla. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů