Šíp.deník.cz

Z BOUBELKY SEXY DRAČICÍ : Zpěvačka Míša Nosková dráždí OBNAŽENÝM TĚLEM!

Když se dostala do první řady SuperStar, tak byla zrzavá Míša Nosková hubená jako lunt. Jak se ale snažila prosadit, na postavu kašlala a kila šla rychle nahoru. Jeden čas vypadala jako kulička a už se zdálo, že na své tělo zanevřela. Naštěstí se ale odrazila ode dne a dnes předvádí sexy křivky, jaké snad ještě v životě neměla. A ráda se rajcovními vnadami pochlubí.

1 / 21
Míša na své postavě tvrdě zamakala.

Míša na své postavě tvrdě zamakala.Zdroj: Facebook.com

Dnes finalistka SuperStar vypadá naprosto jinak.

Hýčká si mladšího zpěváka po svém boku.Zdroj: Profimedia.cz

Finalistka SuperStar vždycky vyčnívala z řady. Bylo to především díky jejímu nezaměnitelnému hlasu, který jí dostal až do finále SuperStar, kde na sebe upozornila. Od té doby se snaží sympatická Míša Nosková vydobýt si své místo v českém showbyznysu.

Nechala si po čase zvětšit i prsa.

Ráda ukazuje i nové silikony.Zdroj: Facebook.com

Jeden čas to vypadalo, že upadne v zapomnění jako její kolegové z pěvecké soutěže, po kterých není vidu ani slechu, ale ona předvedla, že má odvahu, tvrdou hlavu a odhodlání. Nechtěla být z dalších zpěváků, kteří získali rychlou slávu a pak o ni také rychle přišli.

Ale Míša se dokázal probojovat mezi stálice v tom našem uměleckém rybníčku a chytla se u muzikálů.

Stala se z ní dračice.Zdroj: Facebook.com

Jenže její vzhled přesně odpovídal jejím pocitům. Když se zpěvačka cítila nejistá, nemilovaná, nechtěná a ztracená v tom rybníčku české muziky, tak se prostě obalila tukem. Jak v sobě zapochybovala, tak se zakulatila.

Na fotky z první svatby nekouká moc ráda kvůli své váze.

Při první svatbě byla macatá.Zdroj: Facebook.com

Už v minulosti přiznala, že vždycky měla váhu jako ne horské dráze – jednou byla hubená jako lunt, zanedlouho se dokázala vyjíst do strašných rozměrů. Jako mladá bojovala s poruchou příjmu potravy  a postupem času přiznala, že s anorexií zápasila i během SuperStar.

Nikdy nebude ultraštíhlá modelka, ale se svými nedostatky zápasí, jak může.

Už se nebojí odhalit ve spodním prádle.Zdroj: Facebook.com

Nakonec ale nad svými démony zvítězila a vlastně si řekla, že nechce zahodit tu šanci, kterou díky SuperStar získala. Začala na sobě tvrdě makat, mezitím porodila dceru Elišku, vdala se, aby se nakonec rozešla. Ale na její postavě už se ty psychické otřesy kupodivu neodrazily.

Dnes se ukazuje v plavkách snad obden. 

Svůj profil na sociální síti zahrnuje fotkami v plavkách.Zdroj: Facebook.com

Asi našla nějaký mezník, který jí zabraňuje řešit stresy jídlem. Začala hodně sportovat, každý den maká ve fitku, aby vypadala tak, jak dnes vypadá? A jak vlastně momentálně tedy vypadá? Naprosto fantasticky.

Je ohebná jako proutek.

Je nesmírně ohebná.Zdroj: Facebook.com

Takovou postavu neměla nikdy v životě. Není vychrtlá, ale ani nemá žádný tuk navíc. Sice by sama Míša řekla, že má určité rezervy, na kterých by chtěla zapracovat, ale rozhodně vypadá nejlépe za celou svou kariéru.

Ani zezadu to není vůbec špatný pohled.

I zezadu to není k zahození.Zdroj: Facebook.com

Možná je to i tím, že se smířila s tím, že z ní nikdy nebude ultra štíhlá modelka a dala se psychicky do kupy. Poznala muže, kterého miluje, a loni si ho i vzala za muže. Vše se projevilo na její postavě i usměvavé tváři.

Dnes Míša září štěstím, kudy chodí.

Z ošklivého káčátka vyrostla labuť.Zdroj: Profimedia.cz

Teď své tělo předvádí, jak to jen jde, protože ví, že se nemá za co stydět. Ještě by to chtělo zapracovat na té módní stránce, protože módní policie si trhá vlasy, když se zpěvačka oblékne na společenskou akci. Ale asi jí ten styl „co dům dal“ vyhovuje. Přitom její postava by zasloužila nějaké hezké kousky na sobě.

Ráda se chlubí, jak se jí postava zase více vyrýsovala.

Míša každý den maká ve fitku.Zdroj: Facebook.com

Chcete se dozvědět víc i o jiné celebritě? Pusťte si toto video:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů