Šíp.deník.cz

Hana Zagorová má další trápení kvůli covidu: Na pódium se opět nedostane

5 fotografií 5
Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová se minulý rok nakazila covidem Zpěvačka už několik měsíců řeší vážné zdravotní problémy Hana Zagorová má velikou oporu ve svém manželovi Štefanu Margitovi Zpěvačka se na pódia vrátí nejdříve příští rok
Sdílej článek:

Hana Zagorová kvůli postocovidovému syndromu musela zrušit všechny podzimní koncerty, hvězda ale do poslední chvilky věřila, že její oblíbená vánoční Lucerna proběhne. Ačkoliv se zdravotní stav zpěvačky zlepšil, nakonec zasáhla opět epidemie a očekávané vystoupení je přeloženo na příští rok. 

Hana Zagorová od minulého roku bojuje s covidem. Zpěvačka prodělala vážnou formu zákeřné nemoci a následky si nese dodnes. Po měsících se u ní totiž objevil postcovidový syndrom, který jí zhatil celou podzimní koncertní sezónu.

Zagorová musela postupně rušit veškerá domluvená vystoupení a vše přeložila na příští rok, kdyby snad měla být pandemická situace příznivější.

Veliké naděje ale měla zpěvačka ohledně vánočního koncertu v Lucerně, kde měla oslavit svoje jubilejní 75. narozeniny. Nakonec ale ani tato nejdůležitější akce letos neproběhne.

Je rozhodnuto, Lucerna letos nebude

Organizátoři vánoční Lucerny i samotná Hana Zagorová do poslední chvilky věřili, že koncert proběhne. Jelikož se zdravotní stav zpěvačky od jejího poslední kolapsu výrazně zlepšil, vypadalo to, že se konečně vrátí na pódia.

Skvělou formu předvedla Zagorová ve svém nejnovějším duetu, který nahrála s novým Českým slavíkem Markem Ztraceným. Píseň Vánoce jako dřív se okamžitě stala hitem a za necelé dva týdny ji vidělo přes milion lidí na Youtube.

Naživo ale fanoušci hvězdu v Praze nakonec neuvidí. Jak potvrzuje oficiální web Hany Zagorové, prosincové vystoupení je z důvodu pandemie přeloženo z 16. 12. 2021 na 6. 4. 2022.

Hana Zagorová se pomalu vrací do formy

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů