Šíp.deník.cz

ZÁKEŘNÁ NEMOC Jiřího Pomeje: Proč se svou OBROVSKOU BOLESTÍ bojuje veřejně?

Snad všechny zaskočila zpráva o tom, že je herec Jiří Pomeje nemocný. Po všem, čím si kvůli obrovským dluhům prošel, mu každý přál, aby si žil už jako "normální" člověk. Ale přišla šílená rána - nemilosrdný ortel od lékaře, že má rakovinu hrtanu! Od té doby se bývalému muži Ivety Bartošové zhroutil svět. Ale se svou bolestí se snaží bojovat, jak se dá, až mu lidé vyčítají, že svou nemoc až moc medializuje. 

1 / 24

Zdroj: koláž: Šíp

Jiří Pomeje si za svůj život prošel doslova peklem. Vlastní naivitou se dostal do tak obřích dluhů, že by je nezaplatil ani za deset životů. Do toho si zažil nepovedené manželství s dnes již zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou.

Rád si užíval života, pil alkohol a kouřil cigarety.

Může si za rakovinu Jirka sám? Alkoholu a cigaretám vždycky holdoval. Zdroj: Profimedia

Od životních karambolů ho zachránila manželka Andrea, teda ne od všech…

Když jde se svým manželem, tak se zakrývá.Zdroj: Profimedia.cz

Rány, které herci osud uštědřil, byly tak obrovské, že nevěděl, jak se s nimi vyrovná. To ale netušil, jak krutě si s ním osud ještě pohraje. Když našel svou lásku života Andreu, která mu porodila vytouženou dcerku Aničku, a dostal se z dluhů, přišla nečekaná rána.

Pro jeho nejbližší bylo nemyslitelné, že by přišli o hlavu rodiny.

Nezdráhala se a ukázala málem vše.Zdroj: Blondies bar

Lékaři Jiřímu diagnostikovali rakovinu hrtanu. Vypadalo to, že se z nemoci po ozařování dostane a život půjde dál. Jenže tomu tak bohužel nebylo. Ortel byl dost krutý – rakovina se vrátila a zbývá buď operace a život bez hlasu, nebo smrt.

Jeho manželka Andrea se z toho nejdřív zhroutila.

Snaží se zapomenout na problémy, kterou její rodinu sužují, a hlavu si 'čistí' v kadeřnickém salónu.Zdroj: Beauty bar by Bara K.

Chtěla být manželovi oporou, ale sama nevěděla, jak si s tou krutou ránu osudu počít.

Do očí se bylo této sexy tmavovlásce těžké dívat.Zdroj: Blondies bar

Jiří chtěl nejdřív umřít, aby své rodině nepřitěžoval, ale nakonec se přeci jen rozhodl bojovat. Ale pro někoho dost zvláštním a alternativním způsobem. Místo toho, aby podstoupil náročnou operaci, která by mu o hodně prodloužila život, tak zvolil „babské“ rady.

Pavel Novotný nechápe, proč Jirka se svou nemocí dělá takový cirkus.

Je to známý bouřlivák.Zdroj: Profimedia.cz

Ostře se do herce pustil.

Podle svých slov je prý rodinný typ.Zdroj: Profimedia.cz

Začal totiž držet hladovku, která má trvat dlouhých 42 dní. Ale aby toho nebylo málo, tak o tom všem začal vysílat na Facebooku.  Někomu se to může zdát jako skvělý nápad, aby podpořil i ostatní nemocné, ale hodně lidí si klepe na čelo, že je to dost intimní záležitost.

Herec chce prostě svou obrovskou bolest, ale i vůli vykřičet do světa, nechce s ním být sám. Možná je to nějaká forma terapie, dodávání si odvahy, ale jak to tak vypadá, tak to některým lidem přijde jako taková sebepropagace.

I Pavlovi přišlo, že se chce jen Jirka na hodně špatné životní situaci zpropagovat.

Svou rodinu miluje nade vše.Zdroj: Profimedia.cz

Jiří to ale vidí jinak, chce ostatním nemocným pomoci.

Jiří PomejeZdroj: Tilen Vajt

Bývalý bulvární novinář Pavel Novotný dostal v živém rozhovoru na facebookových stránkách „Lucie, postrach celebrit“, co si o Jirkově živě vysílaném boji myslí. A odpověď byla od více než výživná.

Slova od Pavla Novotného si Jirka za rámeček asi nedá.

Jiří PomejeZdroj: Tilen Vajt

„Já mám Jirku rád, především jeho manželku Andy, ale tohle jsem moc nepochopil. Vypadá to, jako by z toho chtěl něco vytřískat. Copak se dá „prodávat“ rakovina? Na začátku jsem si myslel, že to není vážné, ale teď je mi Jirky upřímně líto. Ale vypadá to jako takový dost podivný způsob sebepropagace,“ prozradil nám Novotný.

Opravdu jde o divný druh reklamy?

Ivetě manželství s Pomejem nevydrželo.Zdroj: archiv ŠÍP

Novotný by samozřejmě herci, jako my všichni, přál, aby se z rakoviny nakonec dostal, ale jeho podivné hladovce nevěří. A už vůbec ne videím, které Pomeje po sociálních sítích vysílá. 

Tak snad Pomeje ví, co dělá, a malá Anička nepřijde o tátu.

Jiří PomejeZdroj: Tilen Vajt

Co všechno Pavel Novotný řekl na téma Jirka Pomeje, se můžete podívat přímo zde:

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů