Šíp.deník.cz

Veronika Žilková sdílela fotku s Marianou Prachařovou: Poukázala na ironii osudu

5 fotografií 5
Veronika Žilková květiny
Veronika Žilková květiny
Zdroj: Profimedia
Jaromír Soukup si rychle získal přízeň celé rodiny Agáty Hanychové Agáta je konečně šťastná a podle její maminky je Jaromír pro ni ten pravý Jaromíra Soukupa prý považuje syn Hanychové za Jamese Bonda Veronika Žilková je z nového přítele své dcery nadšená
Sdílej článek:

Herečka Veronika Žilková před pár dny překvapila své fanoušky na sociální síti fotkou, na které pózuje vedle sestry Jakuba Prachaře, Mariany. Je tedy vidět, že i navzdory tomu, že si Jakub a její dcera Agáta prošli bouřlivým rozchodem, rodiny nijak znepřátelené nejsou. 

Když probíhal rozvod Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře, zdálo se, že kromě manželů se rozkmotřily i jejich rodiny. Hojně se hovořilo také o nevraživosti mezi matkou Agáty, Veronikou Žilkovou, a matkou Jakuba, Danou Batulkovou. Obě dámy pochopitelně bránily své děti, a tak mezi nimi docházelo k několika konfliktům. Jenže jak se zdá, čas evidentně nějaké staré křivdy vymazal. Veronika Žilková nyní totiž sdílela snímek s dcerou Batulkové, Marianou Prachařovou. A nenávist jim z očí rozhodně nekoukala. 

Ironie osudu

Veronika Žilková na snímku chytila Marianu Prachařovou kolem ramen a společně se s velkými úsměvy dívaly do objektivu fotoaparátu. „S Marianou Prachařovou v kabátě z Marbelly,” napsala herečka k fotce a za text ještě přidala vysmátého smajlíka. Pravděpodobně tak chtěla poukázat na to, jak ironické je, že na jednom snímku pózuje vedle sestry svého bývalého zetě a zároveň má na sobě kousek, který si pořídila během dovolené s Agátou a jejím novým partnerem Jaromírem Soukupem. 

Ze Soukupa je nadšená

Herečka je z nového objevu dcery Agáty nadšená a Soukupa si nemůže vynachválit. „Nebudu komentovat Agátu, ale z pana Soukupa jsem unesená. Třeba už jen to, že po nás všech umyl nádobí. Já jsem to ještě u žádného svého manžela nezažila. Nikdy žádný chlap u mě nebo u Agáty nádobí nemyl,” radovala se Veronika Žilková v rozhovoru pro Blesk

„Vlastně jim strašně držím palce, oba jsou extravagantní, nekonvenční a oba jsou takoví pankáči, což miluju, takže bych byla strašně ráda, kdyby jim to nějaký čas fungovalo. Musím říct, že jako matka jsem nadšená,” dodala ještě Žilková. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů