Šíp.deník.cz

Zpěvák Josef Zíma pomýšlí na SMRT! Jeho dny jsou prý sečteny

Dechovkový král, který rozdává radost více jak šedesát let, Josef Zíma se potýká se zdravotními problémy. Sám se dlouho držel, byl pozitivní, nechtěl podléhat smutkům. Ale teď to s ním jde naprosto z kopce. Se svými přáteli se doslova loučí!

1 / 10
Známý dechovkář je zpět! Překonal nemoc a vrátil se do života.

Známý zpěvák, kterého milovalo několik generací, už nemůže dál. Donedávna ještě vystupoval, i když má na krku devět křížků. Vždycky byl pozitivně naladěný, byl to on, který chrlil energií a rozdával radost. Ale teď jemu samotnému není zrovna do zpěvu.

V jeho věku není s podivem, že ho trápí zdraví. Vždycky to ale bral s nadhledem, snažil si nezoufat, nestýskat si a žehrat na život. Bral to jako součást života, ale bojoval dál za plnohodnotné bytí. Jenže i jeho teď dohnaly pořádné chmury.

Svým blízkým dělá starosti

Umí si pořádně užívat života.Zdroj: Profimedia.cz

Král dechovek Josef Zíma se pral s osudem, jak to jen šlo. I když ztratil milovanou manželku, začalo ho bolet koleno, nemohl tolik vystupovat, vždycky se usmíval a rozdával radost. Ale teď začíná dělat svým nejbližším a fanouškům neskutečné starosti.

Dokonce se začal s rodinou i přáteli loučit, jako by to byl jeho poslední den. Propadá depresím a chmurám. Ta bolest kolene je tak velká, že už nemůže dál. Sám se ani nepostaví, musí pořád ležet, což ho dostává na pořádné dno.

Začal trpět na deprese

Dalo by se říci, že bez sebe nedají ani ránu.Zdroj: Profimedia.cz

A největší rána pro Josefa Zímu byl fakt, že nemohl vystoupit na 90. narozeninách své největší přítelkyně Yvetty Simonové. Těšil se, že si spolu zase zazpívají, připijí si, popovídají si a budou se radovat ze života.

Jenže podlomené zdraví ho dostalo na absolutní dno, dostal zákaz kamkoliv chodit, sám by ani nebyl schopen někam ujít. Pro něj byla naprostá muka nikoliv ta beznaděj, ale to, že si myslí, jak kamarádku zklamal.

Dokáže se ještě "postavit na nohy"?

Kolegové mají k sobě hodně blízko.Zdroj: Profimedia.cz

Je to pro něj něco jako kotva, která ho stahuje do hlubin depresí. Nemá chuť už ani žít, když je odkázaný na pomoc ostatních. Vždycky byl soběstačný a teď? Musí spoléhat, že se o něj rodina postará.

Byl by ale rád, kdyby se o sebe mohl postarat sám. Nechce být nikomu na obtíž, proto by radši umřel, než někomu visel na krku jako nemohoucí.

Josef Zíma si při chůzi pomáhá hůlkou.Zdroj: Šíp PLUS

Více zajímavostí ze života celebrit uvidíte v tomto videu:

Zdroj: Šíp

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů