Šíp.deník.cz

Zlata Adamovská pod vlivem temných sil: Neuvěříte, co zařídilo její štěstí!

Herečka působí jako vyrovnaná žena, která drží život pevně v rukou. Jenže ve skutečnosti za své štěstí nevděčí vlastnímu přičinění! Lásku získala díky působení temných sil.  

1 / 12
Zlata Adamovská žije s Petrem Štěpánkem.

Zlata Adamovská žije s Petrem Štěpánkem.Zdroj: Profimedia.cz

Většina lidí považuje kartáře a věštce za kupu podvodníků, co jen zneužívají důvěřivosti prostých lidí hledajících útěchu. Mezi takové se dnes už neřadí herečka Zlata Adamovská, ačkoli o skutečném propojení se záhrobím a temnými silami pochybuje. Ale přesto na vlastní kůži zažila, že se předpověď od někoho takového může splnit.

Herečce se to stalo už dokonce dvakrát, poprvé ještě v mládí. Tehdy se od kartářky dozvěděla, že by měla brzy otěhotnět, což považovala za nemožné.

Zlata AdamovskáZdroj: Profimedia.cz

Zlata AdamovskáZdroj: Šíp

„Já na to, že to nepřipadá v úvahu, byl květen a v září jsem měla začít točit pokračování Hříchů pro pátera Knoxe. Odpověděla mi: No tak dobře, jak myslíte. Já to tady vidím…No a koncem července jsem volala Dušanu Kleinovi, že bohužel nebudu moci točit, protože jsem v jiném stavu,“ svěřila se magazínu Téma.

Zlata Adamovská si Petra Štěpánka v nejbližší době nevezme.Zdroj: Šíp

Petr Štěpánek a Zlata AdamovskáZdroj: Profimedia.cz

Adamovské se splnila i další předpověď. K té došlo, když ještě žila se svým prvním manželem Vadimem Petrovem. Tentokrát ale nešlo o hádání z karet. „Bylo to čtení ruky,“ vzpomíná herečka, jak se prvně dozvěděla, kdy se dočká skutečného štěstí.

Ano, i podruhé se naštěstí dočkala předpovědi, na kterou je možno se těšit. A i když si předtím než poznala svého současného partnera Petra Štěpánka, musela hodně vytrpět, stálo to nakonec za to.

Zlata Adamovská a Petr ŠtěpánekZdroj: Tilen Vajt

Herečka Zlata Adamovská.Zdroj: DENÍK/Vajt Tilen

Zajímají vás další tajemství Zlaty Adamovské? Tak si pusťte naše video.

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů