Šíp.deník.cz

Zlata Adamovská nemá lehké spaní: Bojí se o zdraví!

Zlata Adamovská před nedávnem oslavila narozeniny a ne jen tak nějaké! Kulaté šedesátiny trávila oblíbená herečka ve společnosti kolegů z Ordinace v růžové zahradě, kde Zlata hraje už více než deset let! Není divu, že tak celý soubor už je natolik sehraný, že se navzájem berou trochu jako rodina. V seriálu hraje i manžel Adamovské a tak celá oslava byla velice dojemná a herečku to přimělo se zamyslet nad minulostí i budoucností…

1 / 12
Zlata Adamovská

Adamovská na svůj věk rozhodně nevypadá, když se jí zeptáte na recept na mládí, odpovídá, že nejdůležitější je trávit život v klidu a s lidmi, které máme rádi. Trávit s mladšími kolegy čas při natáčení je pro ní jako elixír mládí a sama říká, že mezi sebou mají velice dobré vztahy a umí se navzájem podržet, když mají v soukromém životě nějaké trable. Velikým strašákem je ale čas…

S manželem spolu i hrají v Ordinaci.

Zlata chtěla manželovi ukázat, že se nemusí bát.Zdroj: Profimedia.cz

Zlata se během rozhovoru na svých narozeninách přiznala, že jediná věc, která jí chybí a nedá se koupit je čas. Fakt, že mládí odchází velmi rychle jí během oslavy dostihlo a bylo vidět, že to je pro ní citlivé téma. Zároveň má obavy, aby jí dál sloužilo zdraví a mohla pokračovat ve svých aktivitách, svojí práci miluje a bylo by pro ní zničující, kdyby se jí kvůli zdraví musela vzdát.

Zlata je na svůj věk velice šarmantní žena.

Zlatě to vždycky sluší.Zdroj: Profimedia.cz

Pro Zlatu to nebyla jediná oslava významného jubilea, další jí ještě čekají v rodinném kruhu. S manželem, maminkou, dětmi a dlašími tetičkami, přece jen takové kulaté výročí není každý den. "Já hrozně ráda slavím a manžel mě k tomu ještě vyloženě ponouká, podle něj se má slavit každý den" řekla Adamcová při oslavě. Také podotkla, že věk je pouze číslo a je potřeba hlavně žít naplno a nebrat vše moc vážně!

S manželem je velmi šťastná a mají krásný vztah.

Petr by Zlatě snesl i modré z nebe.Zdroj: Profimedia.cz

"Bez zdraví by to nešlo, přála bych si, aby mi ještě chvilku vydrželo" tohle skromné přání je pro herečku prý to nejdůležitější. Sama svádí několikaletý boj s atopickým exémem, který jí stežuje péči o pleť, po většině kosmetiky se osype a tak používá jen základní mazaní jako hypoalergení krém nebo sádlo, dokonce se několik let mazala pouze indulonou. Přes to je velmi krásná a stárne s grácií, i bez botoxu a plastik! Je vidět, že je Zlata v životě opravdu šťastná a odráží se to i na jejím vzhledu. Přejeme jí krásné narozeniny a hodně úspěšných let před sebou!

Zlata se udržuje ve skvělé formě.

Zlata AdamovskáZdroj: profimedia

Jediné, co jí chybí je prý čas.

Vždy usměvavá herečka je prototyp moderní ženy.Zdroj: Profimedia.cz

Zlatu mají rádi jak fanoušci, tak kolegové.

Zlata AdamovskáZdroj: profimedia

Zdroj: šíp.cz
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů