Šíp.deník.cz

Známé DUO Eva a Vašek překvapují: v soukromí mají velké TRÁPENÍ

Manželé jsou často na cestách a berou s sebou i dceru Evičku.
Manželé jsou často na cestách a berou s sebou i dceru Evičku.
Zdroj: Profimedia
Sdílej článek:

Duo Eva (43) a Vašek (59) brzy oslaví čtvrtstoletí vztahu a společného vystupování. Místo ponorkové nemoci prý ale naopak mají jeden na druhého málo času a společné chvíle jsou pro ně vzácné. Šíp nahlédl do jejich soukromí.

Lidé je milují, nebo se jim naopak vysmívají. Je však nic nezlomí. Přestože byl Vašek v minulosti už jednou ženatý, s Evou vystupuje už pětadvacet let. A stále je to baví.

„Lidi tomu ani nevěří, ale Eva s námi začala hrát v osmnácti letech. Pořád je to příjemné, i když se náš obor několikrát změnil a člověk musí pořád vymýšlet něco nového," řekl Šípu Vašek. Těch pětadvacet let samozřejmě nebylo jen o práci. Zpěváci jsou životní partneři a i po letech spolu vycházejí skvěle.

„Když jsme doma, tak Vašek bývá v audiostudiu a já v grafickém studiu a nevidíme se třeba celý den. Takže vyhledávám chvilky, kdy můžeme být spolu," řekla Eva. Vašek její slova potvrdil. „Ono to vypadá, že jsme pořád spolu, ale ve skutečnosti je málo času, kdy jsme jako rodina. Na cestách jsme stále obklopeni posluchači, kteří se na něco ptají, a často se musíme rozdělit. Ale to k té práci patří."

A jak pár oslaví své výročí? Přece se svými fanoušky. „Oslava, spojená s Vaškovými šedesátinami, se uskuteční u nás v hospodě a dorazí na ni asi dvě stě hudebních přátel z Česka i ze zahraničí. Moc vlastních přátel nemáme, protože jsme pořád na cestách a takové ty domácí party nás minuly," řekla Eva. Vaškovi přeje hlavně zdraví, a aby byl ještě dlouho s ní a malou Evičkou.

Romantická oslava ve dvou se konat nebude, protože pár oslavuje společný život každý den. A dárky? Eva prozradila, že v tomhle ohledu jsou velmi skromní. „My máme takové malinkaté dárečky, které stojí asi deset korun, a dáváme si je už pětadvacet let, ale víc neřeknu."

A jaká je budoucnost dua? Rozdělí se, nebo zůstanou spolu? „Já říkám, že Eva s Vaškem se nerozešli, ale přibrali k sobě zpěvačku. Je to Eva Adams, můj pseudonym na sólové dráze," řekla Eva. Ačkoli její sólový repertoár připravují už několik let, představí se Eva samostatně až příští rok. A to vždy v první půlce společného koncertu.

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů