Šíp.deník.cz

Zoufalá Lucie Vondráčková: Zpěvačka žije v obrovské NOČNÍ MŮŘE!

Sympatické zpěvačce Lucii Vondráčkové se poslední dobou nedaří život, jak by sama chtěla. Není pánem svého času, jak byla zvyklá, musí se neustále podřizovat a ještě k tomu všemu ta užírající nejistota ji zahnala do kouta!

1 / 17

Zpěvačka Lucie Vondráčková se snaží tvářit, že je nad věcí, ale opravdu to není jen přetvářka?

Lucie přijela z Kanady, aby si převzala bronzového Slavíka.Zdroj: Profimedia.cz

Úspěšná zpěvačka Lucie Vondráčková vždycky toužila po osudové lásce, po muži, ke kterému by mohla vzhlížet, mít velkou rodinu. Ale k tomu si myslela, že bude s lehkostí zvládat i rozjetou kariéru a všechno bude zalité sluncem.

Také to tak ze začátku vypadalo. Sama se vzdala života a kariéry v Česku a stala se ženou v domácnosti, což i Lucku chvíli bavilo.

Druhé šaty na afterparty už byly o dost decentnější.Zdroj: Profimedia.cz

Kdyby před časem Lucka věděla, jak moc to byla naivní představa, možná by si ty své sny rozmyslela. Nebo si víc promyslela, koho chce mít po svém boku. Sice možná tušila, že to s profesionálním hokejistou nebude žádný med, ale až takhle si ten život vůbec nepředstavovala.

Najednou ona byla jen ten přívěšek úspěšného hokejisty, nikdo ji neobdivoval, byla prostě ta holka z Česka.

Všem přítomným ukázala, že stále na to má se odhalit.Zdroj: Profimedia.cz

Manželství s úspěšným sportovcem není vůbec žádný med. Je neustále pryč, nemůže vám pomoci s dětmi, doma nic neudělá a o společných víkendech si můžete nechat jen zdát. Pořád je na ledě a hokej je pro něj prostě na prvním místě.

Lucka se snažila, aby to změnila. Ale snaha byla podle všeho dost marná.

Opravdu je její dekolt jen darem přírody?Zdroj: Profimedia.cz

Lucka si asi myslela, že se to časem změní, až budou mít děti, že bude víc doma. Nebo že jí pomůže s výchovou. Ale to se bohužel nestalo. I když Tomáš Plekanec je s kluky moc rád, bohužel hokej si vyžaduje většinu jeho času.

Chce být pro Tomáše oporou a dělat mu to rodinné zázemí, ale touží i po své seberealizaci.

Postupem času vypadá lépe a lépe.Zdroj: Profimedia.cz

Ale nejvíc ubíjející pro Lucii musí být to, že svůj život už dávno nemá ve svých rukou. Nerozhoduje o tom, kde zrovna budou žít, jak bude jejich budoucnost vypadat. Prostě žije v neustále nejistotě, kam zase Tomáše „odvelí“.

Ten kočovný život ale není pro Lucku a malé synky, kteří potřebují pocit bezpečí domova, nikoliv žít pokaždé někde jinde.

Lucie si chce manžela udržet za každou cenu.Zdroj: Profimedia.cz

A to zpěvačka, která byla zvyklá na svobodu, musí těžce snášet. Sice se chtěla podvolit, nic radši neřešit, ale teď jí to začíná všechno dohánět. Starší syn Matyáš začal chodit do školy, ale jak mu maminka bude vysvětlovat, že se budou třeba stěhovat na jiný kontinent a své kamarády už neuvidí?

To by zpěvačka nesla opravdu velice těžce. Neustále má na to myslet a nedá jí to spát.

Je to krásný pár, ale nemá Tomáš moc vysoké nároky?Zdroj: Profimedia.cz

To je pro Lucii obrovská noční můra. Rodinu i manžela miluje, ale nedokáže už žít v té užírající nejistotě, která jí nedá spát. Nebouchne nakonec do stolu a neodstěhuje se radši do Čech, kde má zázemí, kamarády a rodinu?

Jak se rozhodne, to je zatím ve hvězdách, ale jedno je jistá, nežije zrovna snový život, když o sobě nemůže pořádně rozhodovat…

Vypadá jako panenka.Zdroj: Profimedia.cz

Chcete se o celebritách dozvědět více? Klikněte na toto video:

Zdroj: šíp.cz
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů