Šíp.deník.cz

Zpěvačka Bára Basiková OTEVŘENĚ pro Šíp: BOUŘLIVÝ ŽIVOT vedu dál!

Úspěšná zpěvačka Bára Basiková je na výsluní showbyznysu dlouhých 40 let, ale neztratila nic ze své pokory, cílevědomosti a je si vědoma, kolik práce to celé stálo. Nelituje ale ničeho, co se v jejím životě odehrálo, dokonce umí pořádně zapařit jako zamlada. Exkluzivně pro Šíp odhalila tolik střežené soukromí.

1 / 12
Bára Basiková před a po zhubnutí

Rockerka tělem a duší své soukromí neodkrývá. Rozhovory dává opravdu pomálu, nechce, aby se lidé hrabali v jejím životě. Ale pro Šíp udělala výjimku a ukázala nám, jak to u ní vlastně chodí, jak se cítí a jak vzpomíná na mládí.

Se zpěvačkou jsme se sešli před koncertem v luxusním paláci Žofín, kde zrovna měla vystoupení pro soukromou firmu. „Většina mých kolegů a já taky máme slušný přivýdělek, když někde zazpíváme na privátní akci. Já mám tyto události ráda i kvůli hezké atmosféře,“ začala své vyprávění Bára Basiková.

Bára svůj život chce žít a nebýt jen na internetu

Jsou úspěšné, ale o tu pravou lásku nemohou 'zakopnout'.Zdroj: Profimedia.cz

Ta si zrovna připravovala písničky, kterými oblaží vybranou společnost. „Já vlastně hraju takový průřez celou mou kariérou, od těch starších rockovějších, až po slaďáky,“ smála se Bára, která ani po tolika letech nepodceňuje přípravu.

„Já žádný recept na to, jak se udržet v showbyznysu nemám, ale co vím určitě, že se člověk musí být pořád pokorný, být vděčný za to, co má, a být fanouškům blíže. Já sice nemám ráda sociální sítě, nemám svůj vlastní profil, ale jako zpěvačce mi ho agentura založila,“ zpěvačka.

S negativy slávy se smířila

Bára Basiková během natáčení pořadu To byl váš rokZdroj: Tv Barrandov

„Já celou dnešní dobu moc nepobírám, jak sami lidé odtajňují soukromí, i mí kolegové. Když to vidím, tak to vůbec nechápu. Samozřejmě ráda něco ukážu, ale jen z pracovní stránky, můj život si já nechávám na ten reálný život, který je jen pro mé nejbližší,“ trošku se rozčílila.

Ale sama už si zvykla, že je o ní zájem nejen po pěvecké stránce, ale lidi jsou zvědaví i na to, jak si vlastně taková hvězda žije. „Já už to neprožívám, občas se mě na to zeptají děti, ale ani ony to neřeší. Prostě je máma zpěvačka, tak to k tomu patří,“ dodala Bára.

Umí za to pořádně vzít

Bára BasikováZdroj: ProCeram a.s. – koupelnové studio

Ta je maminkou tří dětí, ale ani to ji nezbrzdí v trošku bouřlivějším stylem života. „Když jsem začínala se zpěvem, byla jsem slušná, žádný alkohol, drogy, jak si lidé mysleli, já se ráda bavila, ale vždycky jsem byla střízlivá,“ rozpovídala se sympatická umělkyně.

„Ale teď občas pořádně zapařím. Proč by ne, já myslím, že to tak má každý z nás, že se rád sejde s nejlepšími přáteli a dokáže se s nimi pořádně zdunit. Nevidím na tom nic špatného, ale samozřejmě všechno musí mít své meze a nedělat to moc často,“ smála se zpěvačka.

Na lásku nezanevřela

Bára Basiková se musela stěhovat.Zdroj: Šíp PLUS

Mejdany jsou sice fajn, ale stejně nejradši tráví čas se svou rodinou. Sice neměla štěstí v lásce a je potřetí rozvedená, ale nehází flintu do žita. Na pravou lásku pořád ještě čeká a věří, že si ji jednou ten princ najde sám.

Zatím si ale užívá svobodu, že ji nikdo nemluví do života. Vlastně nikdy pořádně nebyla sama, tak teď jede na plný plyn.

Bára BasikováZdroj: Šíp

Chcete vidět celý rozhovor s Bárou Basikovou? Pusťte si toto video:

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů