Šíp.deník.cz

Zuzana Bubílková: Mladší milenec by chtěl moje peníze!

Zuzana Bubílková má novou profesi...
Zuzana Bubílková má novou profesi...
Zdroj: denik.cz
Sdílej článek:

Moderátorka Zuzana Bubílková se vrací do televize. Ovšem ne před kameru, jak jsme u ní byli zvyklí, ale jako dramaturgyně politické Partie na Primě. A při té příležitosti prozradila, jak to vlastně má ve vztazích s muži poté, co překonala rakovinu!

„V mém věku je to už problém, protože nejsem na mladší. Navíc si nedělám iluze, že by se na mě nějaký mladý chlap nabalil kvůli tomu, jak hrozně mě miluje," rozpovídala se populární ‚Bubu'. „To by mu spíš šlo o konto a počítal by, že mu něco koupím. A to zas ne, já když si něco vydělám, tak si to taky sama utratím. Takže zajíčka vážně ne. Ne že by mě to třeba nebavilo, ale nedělalo by to dobrotu," má jasno.

A tak je sama. Není to ani tak z důvodu, že by sama být chtěla; jen prostě k sobě ne a ne najít toho pravého. Vrstevníci o ní zájem neprojevují, mladší z už zmíněných důvodů nechce, a starší… "Já se přiznám k hrozné věci. Já si s těmi staršími nerozumím. Takže je to slepá ulička. Chodit s někým na ryby, to mě fakt neláká," prozradila Blesku Bubílková.

„Jeden mě takhle zval, abychom si šli zatančit do takových těch kurzů pro staré. Teď se tam na mě zubily ty protézy a já si říkala: »Tak tohle teda ne!« Ale vtipných historek mám víc. Nedávno jsem třeba nestíhala do práce, dobíhala jsem poslední vagon metra a tam se ke mně přitočil chlap, okolo čtyřicítky, a říká: Chci být tvůj otrok!" naznačuje se smíchem moderátorka, že je sama jen proto, že vlastně ani nikoho nepotřebuje.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů