Šíp.deník.cz

Přítel Zuzany Drnek promluvil: "Zuzka nepila, dávala se dohromady, nechápu to!"

Přítel Zuzany Drnek se rozhodl promluvit! Spekulace o alkoholismu dvojnásobné maminky jsou prý nesmysl, podle něj už delší dobu abstinovala a nic nenasvědčovalo tomu, jaký hrůzný čin se chystá spáchat!

1 / 12
Zuzana Drnek

Podnikatelku Zuzanu Drnek znala široká veřejnost hlavně díky pořadu Prostřeno, kde se objevila hned dvakrát. Pracovitá maminka dvou dcer ale v každém díle kulinářské show prožívala jinou životní etapu.

Zatímco poprvé ještě žila idylický vztah po boku manžela, po letech se vše změnilo. Zuzana prožívala dramatický rozvod a dokonce kvůli alkoholu přišla o obě dcery.

I přes nepřízeň osudu se ale snažila Drnek zachovat si úsměv a rozjížděla nové projekty, proč se tedy rozhodla svůj život ukončit? O podivné a nečekané sebevraždě promluvil její partner Miroslav Pechar.

Přítel Zuzany Drnek neštěstí prý vůbec nečekal.

Partner Zuzany Drnek Miroslav Pechar se rozhodl exkluzivně promluvit o smrti své milované. Rád by totiž vyvrátil pomluvy, že za sebevraždou Drnek stojí alkohol!

"Zuzka teď vůbec nepila, takže teorie, že to bylo kvůli alkoholu, jsou nesmysl. Naopak se dávala dohromady," řekl Pechar deníku Super.cz.

Partner zesnulé účastnice Prostřeno dokonce tvrdí, že vztahy mezi ní a její exmanželem se poslední dobou lepšily a dcery měla pravidelně u sebe. "Holky u nás normálně byly, střídali jsme si je. Její exmanžel je měl dočasně přidělené v péči v průběhu rozvodového řízení. Oba děti milovali nadevše. S jejím exmanželem se znám, komunikujeme spolu od začátku, kdy jsem se dal dohromady se Zuzkou. Vím, že před měsíci nějaké neshody byly, ale od doby, co jsme se dali dohromady se Zuzkou, spolu vycházeli. Všichni jsme se shodli, že to děláme pro ty děti, aby tím netrpěly," popsal Pechar stejnému webu. 

Dvojnásobná maminka prý dokonce stíhala během pandemie pomáhat jiným ženám se stejnými problémy.

Miroslav Pechar tvrdí, že jeho partnerka Zuza se alkoholu poslední dobou ani nedotkla.

"Ve fitku měla zaměstnané maminky od dětí, ke kterým měla obrovský vztah, pomáhala jim, snažila se jim dávat práci, když bylo všechno zavřené," řekl Miroslav Pechar výše zmíněnému webu.

Partner zesnulé podnikatelky je z jejího předčasného odchodu zdrcený a dokonce prý nabídl biologickému otci holčiček pomoc. "Řekl jsem mu, že mu kdykoliv s čímkoliv pomůžu a může mi zavolat, protože teď bude na všechno sám a bude to pro něj taky těžké. Chtěl bych zůstat v kontaktu s holkami, abych jim jednou mohl říct, jak skvělou mámu měly," dodal zdrcený Pechar.

Zuzana Drnek se poslední dobou věnovala hlavně svému byznysu v oblasti fitness, body wrapů, v letošním roce plánovala rozjet i pronájem lodí za účelem svateb či jiných událostí. Do salónů k Zuzaně docházela například Anička Slováčková, Vendula Pizingerová, Jakub Kohák a další…

Zuzana Drnek byla velice oblíbená.

Nic nenasvědčovalo tomu, jak zoufalý čin se chystá spáchat.

Bára Motlová s expřítelem také navštívila salón Zuzany Drnek.

Zuzana Drnek s Aničkou Slováčkovou.

Zuzana Drnek prý delší dobu nepila.

Zdroj: Česká televize
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů