1/19

Zdroj: Youtube

Havajská zpěvačka, herečka, textařka, zkrátka ohromně multifunkční žena a její dcera Sophie Van Haselberg vypadají jako kdyby si z oka vypadly. Ačkoli jejich výrazný nos jim na kráse ubírá, nelze jim upřít, že jsou obě zkrátka nepřehlédnutelné.
Blanket Jackson je nejmladší dítě Michaela Jacksona, narodil se v roce 2002. Od smrti krále popu v roce 2005 si neostříhal vlasy, aby uctil památku svého otce. Nutno podotknout, že roste vyloženě do podoby Michaela.
Cindy Crawford a její dcera Kaia Gerber jsou od sebe sice vzdálené 35 let, ale když se na sedmnáctileté děvče podíváte, je více než jasné, že musí být dcerou této slavné krásky. Vypadají jako sestry.
Ačkoli Clintu Eastwoodovi je již úctyhodných 88 let, na jeho synovi můžeme jasně vidět rysy jeho otce. Scott Eastwood má stejně řezanou tvář a když se podíváte na fotky mladého Clinta, je jasné, že jaký otec, takový syn.
Demi Moore a Rumer Willis pobláznily internet touto fotkou, kde opravdu člověk neví, kdo je kdo. Rumer a Demi spolu nyní opět i bydlí, ale jejich vztah je spíše kamarádský než matky a dcery. Kdo by taky nechtěl bydlet s Demi Moore, že?
Suri Cruise je sotva dvanáct let, ale své mamince je podobná ohromně. Jen se podívejte na to, jak ty dvě vedle sebe vypadají. Chápete, že jsou to matka a dcera? Nám přijde, že Katie vypadá spíš jako slečna na hlídání.
Reese Witherspoon a její dcerka Ava Philippe vypadají jako dvojčata. Reese patřila k těm maminkám, které měly dítě na dnešní dobu brzy, už ve 23 letech. I proto vypadají dnes jako ségry a ne jako mamka s dcerou.
Tom Hanks si vypěstoval vlastní klon. Jak jinak vysvětlit, že jeho syn Colin je mu tolik podobný. A to nejen vizuálně, ale i herecky. Colin se proslavil seriálem Roswell, ale nyní hraje spíše vážnější role, jako jeho otec.
Zoë a Lisa Kravitz jsou ex-manželka a dcera legendárního hudebníka Lennyho Kravitze. Když se na ty dvě podíváte, jen těžko určujete, která je manželka a která dcera. Obě ženy jsou si podobné jako vejce vejci.