1/20

Zdroj: koláž: Šíp

Psí trio Three of a Woof vydává letos album balad.

Zdroj: Youtube

Kapela Those Cows Wear Fur vydává placku nabitou tesklivými emo melodiemi. Přiznávají, že velkou inspirací jim bylo předčasné úmrtí jejich matek.

Zdroj: Youtube

Grunge je sice od dob Nirvany lehce na ústupu, ale partička kapustňáků, která si říká The Plove, má slušně našlápnuto, aby Kurtovi hudebně šlapala na paty.

Zdroj: Youtube

Mysleli jste si, že nic drsnějšího, než D12 už vás nemůže potkat? Tahle šestice holubů v čele s bratrským duem Emilem a Mojmírem, vám ukážou, že drsný se člověk nestává, drsným se prostě musíte narodit.

Zdroj: Youtube

Psí kapela Dogs Gods v čele s transrasovou kočkou se rozhodla zbořit mýty o tom, že folk punk je passé.

Zdroj: Youtube

Kočičí partička, která si zakládá hodně na tanci, sází na melodický pop a chytlavé texty. The Fury Paws vás určitě budou bavit v horkých letních dnech.

Zdroj: Youtube

Miss K. White je kočičí dáma, která přichází s první sólovou deskou po nepříliš úspěšné kariéře v kočičím triu Smooth Tails. Proslýchá se, že měla něco s Mc Slaninou, který jí údajně pomohl s kariérou.

Zdroj: Youtube

Tři chlupatí bráchové sází na dlouhé zvlněné hřívy a image bláznivých sourozenců. Horse jsou v podstatě ekvivalentem devadesátkových Hanson.

Zdroj: Youtube

Bláznivé sestřihy, dlouhé krky, extravagantní image, to není nikdo jiný než Twisted Lamas. Ačkoli jejich vizuální stránka by mohla připomínat spíše drsný punk, hrají skočné ska.

Zdroj: Youtube

King Macaque von Paradiso zkoušel prorazit jako jazzový zpěvák. Nakonec se více shlédl ve španělské kytaře a bluseovém zvuku. Musíme uznat, že mu tato poloha opravdu sedí víc a jeho první deska je vážně jedna pecka za druhou.

Zdroj: Youtube

Hej, jou, jou, kámo, já jsem tady šéf, to ti povídám. Nějak tak by se dal uvést Mc Slaninka. Je to mladý nadějný DJ, který má za sebou už spoustu let v showbyznysu. Roky míchal desky spoustě celebrit a teď se pustil i do vlastní tvorby.

Zdroj: Youtube

Chyběl vám nějaký ten pagan metal? O ten se postará tahle partička z pole. Na jejich albu From Slaughter to Heaven najdete úplně všechno. Od pomalých balad až po rytmické songy o mezidruhovém přátelství.

Zdroj: Youtube

Jestli máte rádi Bee Gees, určitě vás osloví trojice Woof Let the Dogs Out, která vsadila na image naondulovaných frajerů se slunečními brýlemi. Jejich hlasový projev nabízí obrovský rozsah a hudebně je to taky vcelku zajímavé.

Zdroj: Youtube

Pamatujete si ještě odpadnuvšího člena Backstreet Dogs? R. J. Goldie si řekl, že se mu po hudebním průmyslu stýská a rozhodl se nahrát sólovou desku, kde se vrací ke starému dobrému popu.

Zdroj: Youtube

Nejnovější kapela, která se přidala do hudebního průmyslu je toto trio, které si říká Hail to the Bone. Ačkoli je jim teprve pár měsíců, metal zvládají na jedničku. Nejlépe jim jde samozřejmě vytí a hlasité kousání kytar.

Zdroj: Youtube

Bláznivé šátky, podobný zjev, to nemůže být nikdo jiný, než K-Popová kapela Shiba-Jama-Kuk-Jiu-Jitsu-Sony. Její zakladatel Dey Sem Masso je na scéně už nekolik let a rozhodl se přibrat k sobě tři mladíky. Uvidíme jak se jim zadaří.

Zdroj: Youtube

Not Chicken Soup se rozhodly svým nejnovějším hardcorovým CD bojovat proti zneužívání zvířat, hlavně slepic. Všichni členové jsou zapřísáhlý vegani a aktivisté. Podpořit je můžete nejenom koupí trička, ale i triček, čepic a všeho dalšího.

Zdroj: Youtube

Lord Squirrel neni jen tak obyčejná veverka. Má za sebou opravdu velice těžký život a celý život žil ve stromě. Napsal o tom hned 12 písní, které najdete na jeho pátém albu v pořadí. Stále ještě se prý srovnává s odchodem první manželky.

Zdroj: Youtube

Pamatujete si kapelu The Beatles? Tak my vám představujeme The Squirrels. Jsou čtyři, jsou stylový a mají opravdu úžasné hlasy. Jejich leader Mr. Tooth je velice uznávaný louskač ořechů a jeho hlasový rozsah prý nemá nikdo v celém lese.

Zdroj: Youtube

NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT