1/26

Některé věci se prostě rozumem nedají vysvětlit.

Některé věci se prostě rozumem nedají vysvětlit.

Zdroj: winto

V roce 1964 si muž fotografoval dívku, co stála venku úplně sama. Na vyvolaném snímku se ale zničehonic objevil kosmonaut.

Zdroj: winto

Žena, která fotila Johna F. Kennedyho krátce poté, co byl zastřelen. Policistům se ji nikdy nepodařilo vypátrat. Nikde se ani neobjevily její fotografie...

Zdroj: winto

Tajemný obraz Madona a svatý Giovannino, na kterém podle mnohých malíř Domenico Ghirlandaio nakreslisl i podivnou létající loď.

Zdroj: winto

Podivná světla, která se objevila nad Phoenixem v roce 1997.

Zdroj: winto

Freddyho Jacksona zabila protiletadlová střela v roce 1919. Nevysvětlitelně se ale objevil na společné fotce posádky, která se pořizovala dva dny po jeho smrti.

Zdroj: winto

Příšera, která se v roce 1964 objevila u australského ostrova Hook. Měřila podle odhadů přes 80 stop (přes 24 metrů).

Zdroj: winto

V jedné grotesce Charlieho Chaplina z roku 1928 se objevuje žena, která vypadá, že v ruce drží mobilní telefon!

Zdroj: winto

Snímek z "Bitvy o Los Angeles". Údajně nálet japonského válečného letectva na Los Angeles v noci z 24. února na 25. února 1942. Ve skutečnosti však šlo o jednu z chaotických reakcí jednotek protiletecké obrany. Během protiletecké palby zemřeli tři lidé.

Zdroj: winto

Zázračné kruhy v Namíbii se začaly objevovat v roce 2005. Vědci pro ně zatím nenašli vysvětlení.

Zdroj: winto

Posádka lodi SS Watertown byla přesvědčena, že vídá mrtvé členy posádky, co zemřeli při strašlivé nehodě. Muži přitom byli pohřbeni do vody a kapitán pořidil jejich fotografii, aby dokázal, že skutečně nejsou mezi živými.

Zdroj: winto

V roce 2013 nalezli Elisu Lam mrtvou ve vodní nádrže, která se nacházela na střeše hotelu Cecil, kde bydlela. Střecha přitom v té době byla zamčená. Na záznamech z výtahu s někým mluví a vapadá, že se i pokoušela schovat.

Zdroj: winto

V roce 1960 se na oběžné dráze objevil neznámý satelit, který za několik okamžiků zmizel.

Zdroj: winto

V roce 1891 potomci lorda Combermera najali fotografa, aby zvěčnil na památku jeho pracovnu. Když ji fotoraf snímal, zachytil i ducha lorda, jak sedí ve svém oblíbeném křesle. Lordovy ostatky přitom byly pohřbeny na hřbitově vzdáleném několik kilometrů.

Zdroj: winto

Peter Berthelot fotil svou ženu Diane, když spolu navštívili kostel v Norfolku. Na snímku se pak ale krom jeho manželky objevila i "bílá paní". Podle místního vikáře její duch žije na místě už dlouho a má léčivé schopnosti.

Zdroj: winto

Copperovi si chtěli udělat hezkou rodinnou fotku. Na vyvolaném snímku ale nečekaně našli i visící mrtvolu, která při focení podle nich rozhodně nebyla.

Zdroj: winto

Fotografie pořízená při letu Apolla 17 na měsíc ukazuje něco, co připomíná egyptské pyramidy.

Zdroj: winto

Podivná světla v údolí Hessadalen v Norsku. Objevovala se i 20 týdně mezi lety 1981 a 1984.

Zdroj: winto

Jedna žena z Floridy tvrdí, že v roce 2000 nafotila na svém dvorku obrovské, podivné zvíře, které vypadalo jako opice.

Zdroj: winto

Stefan Michalak se prý u kanadského jezera Falcon lake téměř dotkl mimozemské rakety. Tvrdil, že její odlet ho srazil na zem a zranění na břiše prý způsobily plyny z lodní ventilace. Měl symtomy připomínající styk s radiací.

Zdroj: winto

Snímek dalšího ducha pořídil reverend K.F Lord v roce 1963, několikrát ho zkoumali experti. Na snímku se objevují obrysy postavy, ačkoli Lord byl prý v kostele dočista sám.

Zdroj: winto

Reverend Ralph Hardy si chtěl jen vyfotit točité schodiště muzea v Greenwichi. Na vyvolaném snímku ale našel ducha!

Zdroj: winto

Na snímku z roku 1964 se objevuje muž, který jako by patřil do úplně jiné doby. Jde snad o hipstera, co cestuje časem?

Zdroj: winto

Muslimský mechanik si při práci všiml, že na střeše kostela svaté Marie v Egyptě stojí nějaká žena. Věc ohlásil úřadům. Policisté měli za to, že jde o potenciálního sebevraha, ale nikoho na místě nenalezli.

Zdroj: winto

Záhadná figura ve třetím patře, co vypadá jako by pozorovala muže při práci.

Zdroj: winto

Bezpečnostní kamera soudní budovy v Hamptonu zachytila u dveří podivnou postavu. Když na místo dorazila ochranka, nikdo tam ale ve skutečnosti nebyl.

Zdroj: winto

NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT