1/21

Zdroj: Youtube

Člověk by si myslel, že dvojčata stejného pohlaví budou téměř stejná. Chyba lávky, Hayleigh a Lauren Durrantovy jsou výjimka, která šokovala nejen okolí, ale i odborníky na genetiku. Jejich otec je Afroameričan a matka Evropanka.
Rodičům se narodily dvě holky, jenže zatímco jedna je bílá jako Sněhurka, ta druhá má kůži tmavou. Úkaz se dodnes nevysvětlil a celá rodina se stala ještě zajímavější, když se Durrantovým narodila druhá dvojčata, opět dvoubarevná.
Kdyby byl rok 1800 pravděpodobně by Abigail a Brittany zaměstnali v cirkusu, jsou to totiž siamská dvojčata. Mají dvě hlavy a jen jeden trup. Ne, nejedná se o dvouhlavého člověka, každá z dívek má několik vlastních orgánů-srdce, plíce, žaludek.
Navíc každá z nich ovládá tu stranu těla, kterou „vlastní“. Mají však dohromady reprodukční orgány. Svět si je zamiloval už když jim bylo 6 a nějakou dobu měly vlastní pořad v televizi. Naučily se dokonce řídit a vedou nyní vcelku normální život.
Japonská dvojčata, která dostala při narození jména Kinsan a Ginsan (Zlato a Stříbro) jsou sestry, které získaly pozornost světa až v roce 1991, kdy oslavily své 99. narozeniny. Narodily se v roce 1892 v městečku Nagoya.
Na otázku, jak si udržují dlouhověkost, odpověděly, že pozitivním přístupem a dobrou náladou. Dvojčata bohužel již nežijí, Kinsan zemřela v lednu roku 2000 ve věku 107 let, její sestra ji následovala v únoru 2001 ve věku 108 let.
Jim Lewis a Jim Springer jsou dvojčata, která byla rozdělena, když jim byly pouhé čtyři týdny. Setkali se, až když jim bylo 39 let a nestačili se divit. Nejen, že se oba jmenovali Jim, ale oba řídili stejné auto a byli na dovolené na stejném místě.
Kouřili stejné cigarety a trpěli stejnými bolestmi hlavy. Oba se poprvé oženili s ženou jménem Linda a podruhé s ženou jménem Betty. Oba měli pozici šerifa ve svém městě a oba měli psa jménem Toy. Oba měli syna a pojmenovali ho Caleb Allen. Zajímavé, že?
Danielle a Kim jsou identické sestry, které byly celý život zvyklé dělat vše spolu. A tak není divu, že měly také společnou svatbu. Zajímavé věci se ovšem začaly dít poté. Obě otěhotněly a měly termín 22. dubna.
Samozřejmě porod nelze naplánovat na den, takže Danielle porodila až 30. dubna v 11:42 dopoledne krásného chlapečka. Její sestra ji následovala ten samý den jen o čtyři hodiny později, také s chlapečkem. Ačkoli kluci jsou bratranci, jsou jako bratři.