1/27

7 celebrit, které se VYKAŠLALY NA HVĚZDNÝ ŽIVOT a mají NORMÁLNÍ PRÁCI A PŘÍJEM!

7 celebrit, které se VYKAŠLALY NA HVĚZDNÝ ŽIVOT a mají NORMÁLNÍ PRÁCI A PŘÍJEM!

Zdroj: YouTube.com

Vanilla Ice - Tento rapper okouzlil v devadesátých letech svět hitem Ice Ice Baby, jeho album si koupilo neuvěřitelné množství lidí. Nyní se Vanilla věnuje renovaci domů, dokonce měl i reality show, ve které divákům ukazoval, jak si sam...
Susan Boyle - Když Susan šokovala svět svým vystoupením v britské pěvecké soutěži, vypadalo to, že se objevila nová hvězda. Susan pak šokovala všechny znovu, když přiznala, že je stále ještě panna.
V roce 2014 vydala úspěšné album Hope. To jí ale nezabránilo v tom se opět stáhnout do ústraní a žít obyčejný život.
Jonathan Taylor - Thomas Jonathan se stal v devadesátých letech obrovskou hvězdou díky svému účinkování v seriálu Kutil Tim a dabování pohádek. Filmový svět ale v nejlepším opustil a vrhnul se na studium a cestování.
Později prohlásil, že si užil skvělé dětství a že je za tu zkušenost rád, ovšem už také ví, že raději bude žít normální život.
Kevin Jonas - Kevin byl členem skupiny Jonas Brothers. Sourozenecká skupina měla ohromný úspěch, bratři prodali přes 17 miliónů hudebních nosičů. Přesto se ale kapela rozpadla, jelikož hoši měli každý úplně jinou představu o spole...
Nick a Joe stále figurují ve světě šoubyznyzu, Kevin se ale úplně stáhl a žije v ústraní se svou rodinou.
Jon Gosselin - Jon se stal známým, když spolu se svou bývalou ženou Kate vystupovali v reality show Jon a Kate plus 8. Jon a Kate spolu totiž mají osm dětí, dvojčata a šesterčata. Pár se ale v roce 2009 rozvedl a Jon také opustil show.
Chvíli měl problém najít práci, živil se různě, pak ale podle svých slov narazil na práci snů, začal vystupovat s kapelou v nočním klubu...
Hayden Christensen - Hayden si svým podmanivým pohledem získal srdce nejedné divačky. Stal se hvězdou pokračování Star wars, kde hrál mladého Anakina Skywalkera a měl před sebou velkou kariéru.

On se ale rozhodl jinak, koupil si pozemek v Kanadě a začal na něm farmařit.

Zdroj: Youtube.com

S manželkou Rachel Bilson vychovávají dceru.

Zdroj: Youtube.com

Dylan Sprouse - Dylan a jeho bratr dvojče Cole začínali v Disney show, stali se hvězdami mnoha seriálů a dostali také filmové role. Jednu dobu byli nejlépe placenými dětskými hvězdami. Měli našlápnuto na opravdu velkou kariéru. Ovšem ...
Po získání titulu se Cole vrátil k herectví, ovšem Dylan se rozhodl, že chce žít normální život bez fotografů a make-upu a nestýká se ani se svými přáteli z řad celebrit.