23/23
Jako by se princ Harry radoval nad novým dnem v sexuálním rovrhu své ženy Meghan: "Vidím správně, že je tam i čtvrtek? Jóóó!"

Uvidíme jak to královna Alžbeta II vyřeší a kdy nastane v paláci opět klid.

Zdroj: Profimedia.cz

Změnila názor! Anglická královna Alžběta II. se rozhodla za každou cenu zbavit Camilly Parker-Bowlesové – manželky prince Charlese. Ráda by ji vyhnala ze země!
Čas Camilly v Buckinghamském paláci se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. „Královna po Charlesovi chce, aby se rozvedl. Jen tak se jí rodina zbaví," říká jeden ze zaměstnanců.

Camilla možná bude muset z kola ven.

Zdroj: Profimedia.cz

Vévodkyně z Cornwallu se vyzbrojila nechutnými způsoby, jak svého muže i celou královskou rodinu potopit v případě, že nedostane půl milionu liber!
Zatímco Willa s Kate by na trůně chtěla víc než polovina obyvatel britských ostrovů. „Charles se s tím smiřuje jen těžko. Vždycky chtěl být oblíbený, ale na lidi působí jako jed."
"Zvlášť poté, co se množí náznaky, že měl prsty ve smrti princezny Diany," vysvětluje zdroj. Charles ale s návrhem své matky nakonec souhlasil. Uvědomil si prý, že je to jediný způsob, jak se zbavit nenáviděné Camilly.
Podle posledních návrhů by Camilla v případě rozvodu měla inkasovat 1,3 miliardy korun. Vzhledem k tomu, že Charlesova manželka v minulosti prohlašovala, že odejde jen v případě, kdy dostane tři miliardy korun, je otázkou, zda na dohodu přistoupí...
„Nakonec se smířila s tím, že to bude stát velké peníze. Má jen jednu podmínku. Charles se musí dobrovolně vzdát nároku na trůn, aby Alžběta mohla korunovat Williama."
Královna tak činí vše pro to, aby nakonec udělala králem svého vnuka. Je to totiž podle ní nejlepší možná volba. Jak ukazují průzkumy, Charlese by si za nového krále přálo jen 25 procent Britů.
Devastující zpráva, že Camilla podvádí svého manžela s jiným se dostala přes prince Charlese až ke královně.

Ta okamžitě začala jednat, zavolala právníkům a rozhodla o urychleném rozvodu.

Ta okamžitě začala jednat, zavolala právníkům a rozhodla o urychleném rozvodu.

Zdroj: Profimedia.cz