1/47

Zdroj: Youtube

Ústřední dvojice je Mili a Ivo. Milují se, pak se nenávidí, pak se skoro vezmou, pak se zase rozejdou, pak se Ivo ožení, pak se rozvede... jde to s nimi od desíti k pěti... ale jo, happyendu se nakonec přece jen dočkáme.
Milagros Espozito, dívka, které zemřela matka a neví, kdo je její otec. Nenávidí ho, ale paradoxně otcovskou cit nachází u svého pána Federica, který je... ano, jejím pravým otcem.
Natalia Oreiro, která ztvárnila hlavní roli se stala hvězdou první kategorie, létala po světě, několikrát byla i u nás a vždy se jí dostalo vřelého přivítání. Vystupovala v mnoha talkshows. Ukázala se v několika dalších telenovelách.
Ivo DiCarlo, sukničkář, který je zvyklý mít každou holku na kterou si ukáže. Dívky se navíc zrovna dvakrát nerozmýšlí, zda s ním jít nebo nejít do postele. Až na Mili. Ta je nedobytná a proto Iva tolik přitahuje. Dnešní holky by se od ní měly učit.
Facundo Arana, muž jehož jméno pravidelně vyloudí úsměv na každé tváři. Rysy má pořád pěkné, jen vypadá trochu jako bezdomovec... S Natálií se potkal před pár lety v telenovele Jsi můj život.
Victoria DiCarlo, ztělesněná rozmazlenost. Fracek, který se nakonec zamiluje do svého šoféra a vezme si ho za manžela. Teprve láska ji učiní skutečně šťastnou bez ohledu na Rockyho postavení.
Verónica Vieyra hrála v několika dalších seriálech, ale takové slávy jako díky Divokému andělovi už se jí nedostalo.
Nejlepší postava celého seriálu je bezesporu Madam Angelica. Stará paní, která díky mladé služce ožije a dokonce jí občas ujede nějaké sprosté slovíčko. Je dobrosrdečná a je s ní nesmírná sranda. Prostě boží stařenka.
Lydia Lamaison je uznávaná argentinská herečka, která svého času zářila ve filmech i seriálech. Bohužel v roce 2012 zemřela ve věku 97 let. Ostatně Divokého anděla natáčela jako 85 letá babča. Klobouk dolů!
Lina je milovnice mužů a neví, kterého by dřív. Je posedlá motýlky a jako ten motýlek sedá z jednoho chlapa na druhého. Žádný ji ale nechce a tak to vzdá a v tu ránu se do ní zamiluje Bobby, kterým byla posedlá úplně na začátku. Hezky uzavřený kruh.
Victoria Onetto je ve skutečnosti ještě větší proutnice než její seriálová postava. Natočila několik porno videí a nafotila nespočet lechtivých fotek. Vážně. Schválně její jméno prožeňte googlem.
Andrea je královna mrch. Vystřídala postel úplně všech mužů v rodině. Spala s Ivem, jeho otcem Federicem, Ivovým strýcem Damianem i bratrancem Pablem. Má nulovou sebeúctu a jde po penězích a po moci. Zkrátka ukázková mrcha.
Mariana Arias je v Argentině velice uznávanou modelkou, roli získala ale přes konkurz. Zahrála si ještě ve dvou seriálech, pak se opět věnovala modelingu.
Pablo Rapallo je Ivův bratranec a soupeř. Ivo mu přebral snoubenku a Pablo se mu za to chce celou dobu pomstít. Je zamilovaný do Mili, ta ho ale bere jen jako kamaráda. Nakonec mizí na nějaký čas do Španělska.
Segundo Cernadas si po Divokém andělovi zahrál v pár dalších seriálech. Jinak toho o něm mnoho není známo. Soukromí si střeží jako oko v hlavě.
Marta je asi druhá největší mrcha seriálu po Andree. Je vlastně spíš jen zoufalá, ráda by se vdala a měla rodinu, ale vybírá si špatné typy. Nakonec se v ní cosi zlomí a vezme si Bernarda.
Ve skutečnosti to je s Valerií Lorca naopak než v seriálu. Z ní a Natalie Oreiro se staly blízké přítelkyně a jsou jimi doteď. Při natáčení si pomáhaly a užily si spoustu srandy, zvlášť ve scénách, kdy se spolu perou.
Gloria je sirotek a nejlepší kamarádka Milagros. Během seriálu najde matku i otce a dokonce i nevlastního bratra. Najde muže svého srdce a čeká s ním miminko, ale o dítě bohužel přijde.
Pro Gabrielu Sari byla role Glorie vůbec první role v životě. Pak hrála ještě v téměř dvaceti seriálech. Její největší úspěch je za nás to, že si KONEČNĚ vytrhala obočí.
Bobby je nejlepší kamarád Iva, který je dlouho zamilovaný do jeho sestry Vicky. Je to hodný kluk, který je vcelku nadaný na hudbu a umí hrát na různé nástroje. Nikdy Iva nezradí a když už, rozhodně ne cíleně. Nakonec si vezme za manželku Linu.
Herec Pablo Novak se sice narodil v Buenos Aires, ale jak jeho jméno napovídá, má české kořeny. Hrál v mnoha seriálech, včetně známé Manuely z roku 1991.
Ta největší čůza na celém světě. Luisa DiCarlo Rapallo. Je ekvivalentem zla, pohrdá služkami a je nešťastná. Jenže místo toho, aby řešila sama sebe, vybíjí si vztek na druhých. Několikrát fyzicky napadne Milagros.
Obličej Fernandy Mistral vám možná může být podvědomý. Hrála ve filmu Kamčatka. Zbytek filmografie nestojí moc za zmínku, ačkoli v Argentině je uznávanou herečkou.