1/25

Dominika Gottová

Dominika Gottová

Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová ještě před pár týdny tvrdila, že s manželstvím je po devatenácti letech konec. Odstěhovala se z Finska zpět do rodné republiky a začala žít nový život.
Dominika Gottová před novým rokem opustila Finsko a zároveň i svého manžela Tima Tolkkiho. Ačkoliv se zdálo, že je mezi dvojicí definitivní konec, poslední dny došlo k překvapivým zvratům!
Timo mezitím odjel z Mexika, kde ho jedna ze studentek obvinila ze sexuálního obtěžování! Tolkki je nyní ve Finsku a chystá se zpět do Mexika, plánuje ale cestu do Prahy a návrat do náruče Dominiky.
Podle všeho se chystá dát manželovi Tolkkimu ještě jednu šanci! Vezme Dominika Gottová nevěrného muže na milost? V prosinci si kvůli Tolkkimu Gottová měnila telefonní číslo a přerušila veškerý kontakt, nyní je ale s manželem opět v pravidelném styku.
"Slíbil mi, že přestane lhát do médií, jako že jsme se stravovali jako bezdomovci. To zatím dodržuje a byla to jedna z podmínek našeho kontaktu," řekla Dominika.
Tolkki dceři zlatého Slavíka velmi ublížil, s mladou milenkou měl dokonce sex před jejím zrakem! Gottová má ale nejspíš slabou paměť, či srdce ze zlata, s manželem totiž opět navázala kontakt.
Ačkoliv se Gottová rozháněla slovem rozvod, nyní přiznala, že papíry ještě nepodepsala. "Zatím nejsou podepsané, uvidíme, co bude," vyhýbala se Dominika přímé odpovědi.
Tolkki si brzy uvědomil o co přišel a začal hlásat do světa, že bude o Dominiku bojovat a budou spolu žít v Praze. Nikdo neočekával, že by po všem utrpení, které Gottové způsobil, mohl dostat ještě další šanci. Jenže, dcera Karla Gotta je nepoučitelná...
Citům se ale nedá poroučet a Dominika Gottová má svého muže asi evidentně stále v srdci. Tak se necháme překvapit, jak se bude love story dále vyvíjet!
Vzhledem k tomu, že se zatím nemá ani jeden z dvojice k podepsání rozvodových papírů, a jsou opět v kontaktu, nejspíš vše směřuje k velkému usmíření. Fanoušci Dominiky ale tvrdí, že návrat k Timovi bude pro ni cesta do pekel...
Tolkki mezitím podnikl podivný výlet do Mexika, kde se měl šťastně shledat se svou milenkou Claudií Pearl. Ta však duševně nemocného muzikanta nečekala a Timo dostal na přivítanou kopačky a blokaci na Facebooku.
. Muzikant dokonce složil milostnou píseň o rozvodu, kterým mu ještě před pár dny Gottová vyhrožovala. "Jsem ráda, že se Timovi daří, je mu už mnohem lépe." potvrdila dcera Karla Gotta zlepšení vztahu s manželem.