2/29

Dominika Gottová

Zdroj: Profimedia

Gottová skutečně měla nakročeno na lepší zítřky, pak ale do Prahy dorazil Timo Tolkki a celá situace se dramaticky otočila. Finský hudebník udělal opět své ženě ze života peklo a to nejen po mediální stránce.

Gottová skutečně měla nakročeno na lepší zítřky, pak ale do Prahy dorazil Timo Tolkki a celá situace se dramaticky otočila. Finský hudebník udělal opět své ženě ze života peklo a to nejen po mediální stránce.
Dominika Gottová si během devatenáctiletého vztahu s Timem Tolkkim pěkně zavařila. Život po boku maniodepresivního hudebníka nebyl zrovna jednoduchý a dá se říct, že dcera Karla Gotta přišla o vše, co měla.
Před pěti lety od otce dostala šest milionů, kvůli kterým se dokonce zřekla možnosti po svém otci dědit, vše ale utratila za život s Tolkkim! Nakonec se z Finska vrátila zlomená, bez koruny a začíná doslova od nuly.
Gottová nemá ani vlastní bydlení a tak využívá pomoci své kamarádky Šárky Rezkové, která jí nabídla střechu nad hlavou. Jenže, dobročinnost Šárky je u konce, a Dominika by se měla co nejdříve odstěhovat! Problém je ale v tom, nemá kam!
První týdny po návratu do Čech měla Dominika Gottová skvěle našlápnuto. Našla si práci v obchodním domě Palladium, a chtěla dodržet svůj slib otci, že skončí s alkoholem a konzumací prášků.
A právě psychicky nemocný muzikant je prý jedním z důvodů, proč nemá nejstarší dcera Karla Gotta kde bydlet!Tolkki si během pár týdnů pobytu v Praze dokázal udělat velmi nelichotivý mediální obraz.
Bohužel ale na to doplácí právě Dominika Gottová, která ale s manželem už nechce mít nic společného! Když se Ivana Gottová dozvěděla o nelehké situaci své nevlastní dcery, nabídla jí pomoc.
Byt, kde mohla žít první tři měsíce zadarmo brala Dominika jako dar z čistého nebe. Nakonec ale hozené pomocné lano přišlo vniveč! Gottová údajně nestihla na inzerát včas zareagovat kvůli pracovním povinnostem a další nabídky nedostala kvůli Tolkkimu!
Skvělá nabídka na bydlení, kde by nemusela první měsíce Dominika Gottová platit nájem, zněla zprvu opravdu pohádkově! Jenže, Dominika nestihla reagovat na inzerát včas, ačkoliv věděla, že to není zcela standardní druh pomoci!
Díky vlastní lenosti tak Gottová prošvihla nabídku, která se nejspíš nebude opakovat! Problém je v tom, že na odstěhování má Dominika pouze do konce měsíce a nemá našetřené finance na kauce!
Pokud se nenajde další kamarádka, či kamarád, ochotný Gottové nabídnout ubytování, hrozí jí, že bude bezdomovec! Jak se ale bude situace příští týdny vyvíjet, by nejspíš nevěděla ani Baba Vanga.
Jak u Dominiky, tak u jejího manžela se totiž věci mění rychleji, než aprílové počasí. Tak se necháme překvapit, jak se bude aféra vyvíjet!

Dominika Gottová

Zdroj: Profimedia.cz

Dominika Gottová

Zdroj: Profimedia.cz

Vše skončilo kolapsem Dominiky, která už nemohla chování manžela dál snášet. Naštěstí po dvou měsících pobytu v Čechách se Timo sebral a odletěl, chce se ale vracet zpět!