1/25

Pilarová Kolomazník

Pilarová Kolomazník

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia.cz

Eva Pilarová aktuálně prožívá velice náročné období. V říjnu podstoupila operaci ledvin, ze které se do dnešního dne nevzpamatovala. A podle všeho nemá známá zpěvačka příliš dobré vyhlídky!
Eva Pilarová už se zdravím bojovala, přesně před třiceti lety. Tehdy jí lékaři diagnostikovali rakovinu a šokovali zpěvačku informací, že jí zbývá maximálně rok života!
Pilarová se ale s takovým osudem nechtěla smířit a tak kromě klasické medicíny navštěvovala léčitele a dala se na modlení. "Víra mi pomohla nemoc porazit," tvrdila Eva.
Bohužel po mnoha letech klidu přišla další rána a zpěvačka musela rovnou do nemocnice pod kudlu! Co se přesně stalo a jak nemoc ohrožuje zdraví Pilarové?
Ani měsíc po operaci ledvin se stav Pilarové příliš nezlepšuje. Uplynulý rok zpěvačka byla v nemocnicích častěji, než doma. Nejprve se dávala dokupy po vážném úrazu, při kterém si zlomila rameno a stehenní kost, tím ale její trápení neskončilo.
Před pár týdny lékaři zjistili Pilarové další nepříjemnou diagnózu, neprůchodnost střev. Krátce na to musela na sál, kde jí byl do ledvin vpraven stent k jejich zprůchodnění.
Od té doby se musí zpěvačka šetřit a odřekla už několik vystoupení a zatím to nevypadá, že by se rychle vrátila k pracovním povinnostem. Přes nepříznivé vyhlídky ale Pilarová neztrácí naději a plánuje budoucnost!
Problémy s ledvinou si Eva Pilarová nese již z léčby rakoviny před třiceti lety, ozařování zanechalo na jejím těle následky. Ona se však nehodlá vzdát a na příští rok má naplánovanou jednu akci za druhou!
"Příští rok oslavím šedesát let na scéně, už to dávám dohromady, abych všechno zvládla." sdělila zpěvačka své plány a dodala, že by ráda začala pracovat již v prosinci!
Už na začátku ledna má Pilarová naplánovaný koncert, zda jí ale zdraví dovolí vystoupit, je zatím ve hvězdách. Chuť žít a optimismus Evičce rozhodně nechybí a to je základ k uzdravení.
Přejeme jí za redakci Šípu hodně sil v tomto nelehkém období a doufáme, že se jí vyplní všechny sny...

Pilarová poslední rok bojuje se zdravím. Pilarová je naštěstí velká bojovnice.

Zdroj: Marek Pátek// CNC / Profimedia