1/35

Zdroj: koláž: Šíp

Ariana Grande na obalu své desky sedí na barové stoličce. Nejde o nikterak necudnou fotku, ale...

Na Střední východ je to zkrátka moc. A tak Arianu prostě oblékli do trička a legín.

Zdroj: Youtube

Britney Spears byla svého času královna polonahých fotek. Na albu ke svým největším hitům svůdně ukazuje břicho a kraťasy jí kloužou z boků.

Kluci ze Středního východu si ji vzali na paškál a oblékli ji do slušivého kožíšku.

Zdroj: Youtube

Zdál by se, že na albu Demi Lovato není nic, co by zavánělo nějakou necudností, žádná prsa, ani rozkrok, prostě je jenom upatlaná od barvy.

I to ale bylo moc a tak ji grafik oblékl rolák s dlouhým rukávem.

Zdroj: Youtube

Lady Gaga si na obalu desky Artpop zakrývá prsa dlaněmi a mezi nohama má velkou modrou kouli. S tímto designem si na Východě lámali hlavu asi dlouho.

Co naplat, míč zvětšili tak, aby překryl i prsa a Lady Gaga oblékli legíny.

Zdroj: Youtube

Samozřejmě obal desky Stripped, kde je Christina Aguilera nahoře bez a má na sobě rajcovní džíny, byl pro Střední východ moc.
Nestačilo ovšem dát Christině jenom tričko, z džín udělali dlouhou sukni a bylo. To, že název alba Stripped-Vysvlečená tak postrádá smysl, to je vedlejší.

Jennifer Lopez se pyšní nejkrásnějším zadkem v celém showbyznysu a taky ho ráda ukazuje.

Zdroj: Youtube

Chlapci z Východu s tím ale nesouhlasí a J. Lo na desce dali pod kraťásky legíny. A to ne ledajaké, prostě je namalovali černým fixem.
Obal desky Teenage Dream je vážně nesmírně sexy. Katy Perry tu leží v rouše Evině v cukrové vatě. Na Východě s ní ale udělali krátký proces.

Prostě ji do vaty zabalili celou. Kouká jí jen její krásný obličej a nožičky.

Zdroj: Youtube

Madonna je stará hříšnice. Když vejde do kostela, nejspíš ho musí vždy znovu vysvětit. Na svých deskách to dává dostatečně najevo a cenzorům nedává moc šancí, jak si s ní poradit.
I tady to ale kluci vymysleli chytře. Madonně dali nejen dlouhé kalhoty a rukávy, ale přes necudnou část jí dali prostě cenovku. A máš to!
Mariah Carrey, zpěvačka s největším hlasovým rozsahem na světě také ráda provokuje. Ačkoli jí už dávno není dvacet, její figura je (aspoň po zásahu Photoshopu) dokonalá. Na albu se oblékla jen do spodního prádla a duhy.
Ovšem i grafik to vzal jen tak, že se usmál a udělal duhu a mezitím Marian ještě přičaroval dlouhé gatě a pořádný svetřík, aby se nenastydla. Děvenka naše starostlivá.
Shakira se na obalu desky Oral Fixation vol. 2 stylizovala do Evy, která v ráji utrhla jablko. Pro nás na tom není v podstatě nic necudného.
Ale pro Východ je moc odhalená a tak jí z břečťanu, z něhož má v originále jen podprdu, udělali celé šaty a v podstatě ji přimontovali ke stromu.