1/28

Charlotte Gottová

Charlotte Gottová

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia.cz

Ivana Gottová byla v minulosti často obviňována, že s Karlem Gottem byla pouze kvůli financím a profitu! Čtyřicetiletý věkový rozdíl mezi manželi budil u některých lidí otázky, zda jde ze strany Ivany skutečně o lásku, nebo se pouze drží ve "zlaté kleci!"
Pár dní po smrti Karla Gotta ale chování jeho ženy všechny velice překvapuje!Ivana Gottová byla dvacet let oporou svému muži, stejně ale byla neustále někomu trnem v oku. Často ji napadali, že Karla odřízla od přátel a manipuluje s jeho životem.
Celá pravda se ale odkryla, když Gott prozradil, že se léčí se závažnou formou leukémie! Najednou začalo chování Ivany dávat smysl i těm, kteří ji obviňovali z omezování svého manžela!!!
Přitom, díky své bývalé profesi zdravotní sestry věděla, že musí svou životní lásku držet v klidu, aby se mu nezhoršilo zdraví! Spekulovalo se i tom, jaký mají vztah prvorozené dcery s Ivanou a zda se pouze nepřetvařují kvůli Gottovi!
Místo toho bude mít známý zpěvák pohřeb s poctami, díky kterému se budou moci rozloučit stovky tisíc fanoušků! Skvěle vyřešila i situaci s dcerami, které odvezla ihned po úmrtí manžela mimo dosah médií a ušetřila je tak davového šílenství.
Až po jeho smrti se však ukázala skutečná pravda!Po smrti Karla Gotta se Ivana Gottová ukázala jako veliký srdcař! Nejprve odmítla státní pohřeb, což je podle veřejnosti skvělé rozhodnutí a stejně by si to přál i její manžel!
Šílenství, které nastalo pouhých pár hodin od zveřejnění smutné informace. Ivana v sobě nezapře bývalou produkční, protože celou situaci zvládá naprosto na jedničku. Zvládá být oporou pro obě malé dcery, ale i pro Dominiku a Lucii, což nikdo nečekal!!!
Nejstarší dcera Karla Gotta, Dominika, se již delší dobu potýká s existenčními problémy. Ještě do nedávna neměla práci, (Před pár dny nastoupila do sushi baru, ale je tam velmi krátce pozn. redakce) a navíc bojuje se závislostí na lécích a alkoholu!
Díky nepříznivé životní situaci neměla Dominika ani na letenku na pohřeb svého otce! Do celé věci se ale vložila vdova Ivana, která svým dojemným chováním opět všechny překvapila!!!
"Ivanka mi zaplatila letenky a k tomu ubytování v krásném hotelu a spousty dalších věcí," potvrdila Dominika šlechetné chování nevlastní matky! Ivana opravdu všem ukázala, že je nejen silná žena, ale i velmi soucitná. Navíc, drží celou rodinu nad vodou!
Ivana Gottová se velmi rozumně rozhodla i v případě svých dvou dcer Charlotte a Nelly, které nedorazí ani na rozloučení na Žofín, ani na zádušní mši do katedrály Svatého Víta, ale budou přítomné pouze na samotný pohřeb tatínka.
Obě holčičky jsou ještě malé a ztráta otce obrovská, jejich matka proto dělá vše, aby jejich bolest minimalizovala. Dokonce kvůli tomu chce Gottová s dcerami na nějaký čas emigrovat do Ameriky, než se situace v Čechách uklidní.
Vdova po králi české pop music ale po letech konečně ukázala svou pravou tvář a všechny jen mile překvapuje! Dnes už snad nikdo nepochybuje, že byla láska mezi Ivanou a Karlem skutečná...