1/21

Gottová, Gott

Gottová, Gott

Zdroj: Profimedia

Karel Gott s manželkou Ivanou.

Zdroj: Herminapress.cz

Gottovi dcery

Zdroj: Profimedia.cz

To Lucie, kterou měl Gott s bláznivou fanynkou, je pro změnu skromná a pokorná. Pracuje v obchodě a po slávě rozhodně netouží. Žije velmi poklidným životem.
Někteří Ivanku nemají příliš v lásce a tvrdí, že Gotta odstřihla od jeho dospělých dcer.Jeho první dcerou byla Dominika, o které dost dlouho nevěděl.
Poprvé ji spatřil, až když jí bylo šest měsíců. Její maminka to mistrovi prostě nechtěla říci. I kdyby se to Dominika v průběhu života nedozvěděla, je velká šance, že by ji to napadlo.Gottovi jako by z oka vypadla! Má zkrátka úplně stejný obličej.

Gottovi dcery

Zdroj: Profimedia.cz

Mladá zdravotní sestřička je jediná, která ho dokázala zkrotit. Nikdo dodnes netuší, jak to udělala, ale zřejmě má svoje know how, jinak by v Americe, kde žila, nesbalila samotného Michaela Douglase.
Karel Gott měl za život čtyři dcery. Nejprve Dominiku a Lucii, se kterými nežil. Posléze pak Charlotte Ellu a Nelly Sofii. Právě s nimi zažil, co je to opravdová rodina. Co po něm která dcera má?
Hudební vlohy má po tatínkovi Charlotte Ella, která nazpívala už dva duety. Vypadá to, že sláva a kamery jí dělají jen dobře a je jasné, že jednou se umělecké činnosti bude věnovat.Konec konců na reflektory je zvyklá odmala.

Gottovi dcery

Zdroj: Profimedia.cz

Karel Gott se během života nikdy tak úplně nechtěl usadit. Žen měl požehnaně, ale na rodinu nepomýšlel. V roce 2001 se zamiloval až po uši a začal chodit s Ivanou Gottovou. Gott si ji vzal a pořídil si s ní dvě děti.

Gottovi dcery

Zdroj: Profimedia.cz

Gottovi dcery

Zdroj: Profimedia.cz