1/27

Zdroj: koláž: Šíp

V prvním díle sledujeme osud Molly, která otěhotněla se svým šéfem. Potkává se s Jimmym, který je poněkud svérázný taxikář, moc toho neřeší a je tak trochu nezodpovědný. Molly řeší věci spojené s porodem a čerstvým mateřstvím.
Mikey je Mollynin syn. Má ho se svým šéfem, ale poté, co se na ni vykašlal se rozhodne, že bude svobodnou matkou. Mikey je chlapeček, který poznává všechno nové a vše také komentuje. V originálním znění mu hlas propůjčil Bruce Willis.
Pro Jacoba Hainese, který malého Mikeyho hrál to byla první a zároveň poslední zkušenost před kamerou. Vzhledem k tomu, že mu byly asi dva roky, natáčení si asi úplně neužil a ani si ho nepamatuje. Je mu už přes třicet a o jeho životě není známo mnoho.
V druhém dílu, který se točil okolo narození dcerušky Julie, a kde Mikey tváří v tvář stojí tomu, aby se ve svých zhruba třech letech smířil s tím, že má ségru, hraje Mikeyho jiný herec.
Byl to Lorne Sussman. I pro něj to byla jediná zkušenost před kamerou a už se před ni nikdy nevrátil. Momentálně se živí jako manažer společnosti a na svou filmovou kariéru vzpomíná spíše s úsměvem. Pokud si tedy z placu něco pamatuje.
Ve třetím díle už je Mikey velký kluk. Chodí do školy a ačkoli se ségrou pořád svádějí boje, už jsou i chvíle, kdy si rozumí a podporují se. V tomto díle mluví pro změnu psi místo dětí a komedie si udržela svižné tempo i přes třetí pokračování.
V tomto díle hrál Mikeyho David Gallagher, který je slavnější než jeho dva předchůdci. Například nahradil Macaulaye Culkina ve filmu Sám doma a bohatý: Vánoční přání a s Johnem Travoltou se setkal ve filmu Fenomén. Nicméně na velkou roli teprve čeká.
Mladší sestřička Mikeyho je Julie. Ve třetím díle už je to skoro velká holka, je jí asi čtyři, nebo pět let a oblíbí si fenku pudla královského. Je to zvíavá holčička, která se nebojí ani nebezpečí a bezmezně věří v Santu.
Malou Julie hraje Tabitha Lupien. Ačkoli její filmová kariéra čítá okolo dvacítky filmů, nedá se mluvit o tom, že by byla extra slavná. Na velkou roli teprve čeká. Naposledy se objevila ve filmu Hairspray v roce 2007, kde hrál i John Travolta.
James Ubriaco, jehož příjmení je italského původu a znamená "opilý" je taxikář, kterému se líbí Molly. Rád by jí pomohl a občas jí hlídá Mikeyho. S Mollyiným synem se z nich stanou kamarádi a tak je cesta k jejímu srdci otevřená. Julie je již jeho dcera.
Johna Travoltu asi není potřeba nějak dlouze představovat. Pan herec, který se na plátně obevuje již pěknou řádku let. Ať už ho znáte jako Dannyho z Pomády, nebo jako Vincenta z Pulp Fiction. Johnovi prostě nelze uniknout.
Molly je účetní, která spí se svým šéfem, s nímž otěhotní. Jelikož šéf se na ní vykašle, rozhodně se být svobodná matka. Osud si to ale přeje jinak a tak se seznamuje s Jamesem. Po mnoha peripetiích si padají do náruče a vzkvétá láska jako trám.
Kristie Alley, která hraje Molly má za sebou opravdu temná i světlá období. Kdysi dávno se její jméno propíralo bulvárem, protože zkrátka přibrala. Pak zhubla, přibrala, zhubla... momentálně si drží štíhlou figuru a také svůj vlastní pořad v televizi.