1/35

Zdroj: koláž: Šíp

Cindy Crawford s dcerou Kaiou Gerber.

Zdroj: Youtube

Demi Moore a její nejstarší dcera Rumer Willis, kterou má z manželství s Brucem Willisem.

Zdroj: Youtube

Herec Donald Sutherland se svým synem taktéž slavným hercem Kieferem. Podoba je značná.

Zdroj: Youtube

Goldie Hawn se svou dcerou Kate Hudson působí často spíše jako sestry než rodič a potomek.

Zdroj: Youtube

Rapper Ice Cube se svým synem O'Sheem Jacksonem. Věkový rozdíl celé generace na nich téměř není vidět. Nevíme jak je to možné, ale černoši zkrátka nestárnou.
Julliane More se svou dcerou Liv Freundlich, kterou má s producentem Bartem Freundlichem. Vypadají jako starší a mladší ségra, co?
Ani Katie Holmes nestárne a tak zatímco její dcerka Suri Cruise roste v mladou dámu, Katie se prostě zasekla někde mezi 20 a 30 lety a začínají vypadat jako sestry.
Kim Basinger, jež je životní partnerkou Aleca Baldwina, s ním má dceru Ireland. Ačkoli na fotce jsou zachyceny bez make-upu při venčení psa, podobu jim nelze upřít.
Kris Jenner a její nejslavnější dcera Kim Kardashian West také nevypadají jako typický příklad matky a dcery. Faktem je, že zrovna této dvojici v tom hodně pomáhají plastiky.
Maryl Streep je talentovaná herečka, ale zjevně i talentovaná matka. Její dcery Mamie a Grace vypadají jako kdyby Maryl někdo sejmul formu z obličeje a použil ji na holky.
Která je matka a která dcera? Tady máme skutečně problém poznat která z dam je která. Vlevo je Reese Witherspoon, vpravo její dcera Ava Phillipe. Díky bohu za ten piercing, víme, že Reese by si ho nenechala udělat.
Producent Alan Thicke, který zemřel v roce 2016 má syna Robina, který se živí zpěvem. Oba muži vypadají vedle sebe skvěle a ačkoli je mezi nimi třicet let rozdíl, poznat to skoro není.
Je zajímavé, když se podíváte na muže a jeho otce. Čtete tam stejné rysy a dost často vám to dá jasnou představu o tom, jak bude dotyčný vypadat za pár desítek let. V případě Scotta a Clinta Eastwoodových je to zcela v pořádku.
Bette Midler si před lety vzala muže jménem Martin von Haselberg, spolu mají dceru Sophie, která je matce tak nápadně podobná, že by za ní klidně mohla zaskakovat při koncertech. Úžasné.
Když se podíváte na dceru Susan Sarandon Evu Amurri, nutně vám po zádech přeběhne mráz, je totiž naprosto přesnou kopií své matky před pár lety.
Tom Hanks a jeho synátor Colin Hanks spolu sdílí mnohé. Příjmení, tvar očí, vášeň k filmu a to jak po herecké tak po režisérské stránce. Zkrátka jako vejce vejci.
I dcera Umy Thurman Maya Thurman je své matka podobná až nápadně moc. Kdo ví, jestli nám náhodou Umu nenaklonovali a Maya není její klon.
Will Smith je švihák i na prahu padesátky, jeho syn Jaden jde v otcových stopách a roste z něj velice kvalitní následovník Muže v černém.
O rodičovství u Zoë Kravitz nemůže být pochyb a to jak z jedné tak druhé strany. Nejenom, že se matkou Lisou Bonet vypadají jako sestry, ale Zoën talent jasně říká, kdo je její otec.