1/25

Zdroj: koláž: Šíp

Juan Angel je bohatý podnikatel a strýček Valentýny. Vzal si před lety Olympii a má s ní děti. Sám ale vidí, že jeho žena je zlá. Aby uctil památku svého mrtvého bratra, vezme Valentýnu pod svá křídla a snaží se ji chránit jakkoli to jen jde.
Kolumbijský herec Flavio Caballero je mazák mezi telenovelami. V roce 1979 stanul prvně před kamerou a od té doby natáčí jeden seriál za druhým. Většinou mívá poměrně důležité vedlejší role různých tatínků, strýčků a bohatých mužů.
Olympia je manželka Juana Angela a teta Valentýny. Je lačná po majetku a penězích a po smrti Valentýniných rodičů si brousí zuby na všechen majetek. Ráda by viděla mrtvou i Valentýnu a snaží se ji sprovodit ze světa.
Herečka Hilda Abrahamz je ostřílená venezuelská hvězda. Její tvář lze vidět v každé významnější telenovele. Dost často hraje bohaté mrchy, které se nebojí jít přes mrtvoly za svým cílem. Spolu s Flaviem Caballerem (Juan Angel) hrála v několika seriálech.
Ariadna je Valentýnina sestřenice, která drží basu se svou matkou. Chce Valentýně co nejvíce ublížit, protože ji nenávidí. Chce být modelkou a proto dbá extrémně o svůj vzhled. Je sobecká, namyšlená a rozmazlená.
Herečka a modelka Aileen Celeste je původem z Venezuely. Její herecká kariéra není až tak zářná, jako u jiných herců ze seriálu. Asi i proto, že se živí také jako modelka a vytváří vlastní kolekce oblečení.
Tza Tza je sestra Valentýniny matky. Valentýnu miluje a miluje také Juana Angela. Bývala herečka, nyní vlastní penzion. Je to extravagantní avšak spravedlivá a férová žena, která razí heslo, každému, co mu patří.
Venezuelská herečka, která za svůj život hrála již v desítce telenovel. Mimo Valentýnu je v Česku relativně známější Kouzlná moc lásky a Krutá láska.
Orestes je bratranec Valentýny, avšak během seriálu se dozvídáme, že doopravdy není synem Juana Angela, tudíž ani není tolik divné, když se s Valentýnou nakonec vezmou. Ochraňuje Valentýnu a z přátelství se stává postupem času obrovská láska.
Juan Pablo Raba vyrostl z rolí slaďoušů a uchytil se i u americké produkce. Kromě telenovel hrál také v Narcos, životopisném seriálu o Pablu Escobarovi a v Seal Team 6. Vidět jste ho mohli i v epozidě seriálu Agenti S.H.I.E.L.D.
Valentýně zemřel otec po pádu z okna, z její matky se poté stala alkoholička a Valentýna žila od smrti otce v dívčím penzionátu. Po smrti matky přichází do domu svého strýčka a jeho rodiny a stává se terčem tetiných útoků. Od malička miluje Oresta.
Natalia Streinard je dcerou Argentinky a Němce. Narodila se ve Španělsku a když jí byly tři roky, rodina odešla do Venezuely. Účastnila se Miss Venezuela a kromě Valentýny hrála i v dalších seriálech. Od roku 2005 se ale před kamerou neobjevila.