1/35

Jsou krásné a zcela dobrovolně odhodily své svršky. To budete zírat...

Jsou krásné a zcela dobrovolně odhodily své svršky. To budete zírat...

Zdroj: Koláž Šíp

Potetovaná reality hvězdička z Velké Británie se jmenuje Jemma Lucy (28) a se svou „holou“ kůží na trh chodí celkem pravidelně. Takhle se v lednu svlékla v americkém Miami.
Německá topmodelka Toni Garrnová (24) si v lednu vychutnávala dovolenou v Mexiku plnými doušky a podprsenku na pláži očividně nepotřebovala.
Joanna Krupa (37) je jednoznačně nejslavnější Polkou. A také možná nejodvážnější modelkou. V únoru odhodila vrchní díl bikin na soukromé jachtě v Miami.
Americká komediální herečka Chelsea Handlerová (41) se v rámci své televizní show v únoru svlékla přímo na ulici!
Britka Stella Maxwellová (26) je jednou z nejúspěšnějších topmodelek posledních let. V únoru pózovala pro Victoria’s Secret s odhaleným hrudníkem na pláži v Malibu.
Krásná aktivistka za odhalené bradavky, Američanka Lina Escová (31), neměla v březnu žádný problém s tím svléknout se v seriálu Flaked.
Modelka Lara Stoneová (33) se v dubnu odvázala na pláži v Miami, kde se během převlékání u reklamního focení vůbec nesnažila svá prsa skrýt.
Duben podruhé, tentokrát světlo světa spatřil seriál House of Lies a v něm se odhalila vskutku velmi vnadná herečka Anastacia McPhersonová…
Další paráda přišla v květnu, kdy se v jednom z nových dílů nejslavnějšího seriálu současnosti Hra o trůny svlékla jeho hlavní hvězda, britská kráska Emilia Clarkeová (30).
V červnu vrcholila propagace letních olympijských her a zapojila se do ní také brazilská Miss BumBum Suzy Cortezová (26). Pro mexickou mutaci Playboye fotila nahá ve stylu sportovních disciplín.
Červenec si pro sebe uzmula americká herečka Dakota Johnsonová (27), která na jihu Francie natáčela pokračování erotického hitu Padesát odstínů. Pochopitelně polonahá!
A opět sedmý měsíc v roce. Tentokrát došlo na striptýz na Havaji, kde se nahoře bez opalovala australská hvězda Vlka z Wall Street Margot Robbieová (26).
Kardinální úlovek. Francouzská herecká hvězda a držitelka Oscara Marion Cottilardová (41) se opalovala v srpnu nahoře bez na Kanárských ostrovech.
Srpen se světovým hvězdám povedl. Svlékla se také modelka roku 2016 podle GQ Bella Hadidová (20), a to pro francouzské vydání magazínu Vogue.
Chybět nemůže také jedna kuriozitka. Štíhlá australská modelka Andreja Pejicová (25) se promenádovala polonahá po pláži v Miami. Zádrhel je v tom, že to býval muž…
Tyhle fotky obletěly svět! Americká modelka Emily Ratajkowski (25), která je vyhlášená jako majitelka nejkrásnějšího přírodního poprsí, se svlékla v mexickém letovisku Cancun.
Sexy těhotná Australanka Kendal Lee Schulerová (25) si v listopadu nedala pozor na pláži v Sydney.