1/41

Zdroj: Youtube

Seriál se odehrává od okamžiku smrti babičky tří sester, které se naposledy rozešly ve zlém. Od chvíle, kdy se znovu sejdou, zjišťují, že mají kouzelné schopnosti. Na půdě domu objevují Knihu stínů, v níž jsou kouzla a bok po boku bojují proti zlu.
Na konci třetí série umírá nejstarší sestra a dvě mladší nachází nejmladší Paige, o jejíž existenci neměly ani tušení. Byla totiž potomkem jejich matky a jejího světlonoše (strážce). Opět jsou tři a opět bojují se zlem. A kdo byly sestry a jejich okolí?
Prudence Halliwell nejstarší ze sester. Měla schopnost telekineze-posouvání věcí pomocí mysli a později také schopnost astrálního cestování. Ve třetí sérii umírá při boji s démonem Shaxem.
Představitelka Prue je Shannen Doherty, kterou známe i ze seriálu Beverly Hills. Dlouhodobě měla potíže s alkoholem a tak seriál musela opustit. Momentálně řeší hlavně své zdraví, zasáhla ji rakovina.
Piper Halliwellová je prostřední, později nejstarší sestra. Má schopnost zmrazit lidi a později získá urychlování molekul, tedy umí nechat věci vybouchnout. Občas se jí schopnosti vymkly z ruky a stala se nějaká "nehoda". Má manžela Lea a dva syny.
Holly Marie Combs je vcelku nenápadná herečka. Kromě Čarodějek už žádný větší úspěch neměla, ale ze známých filmů se mihla třeba v Dannyho parťácích a velkou roli měla v Prolhaných kráskách, kde hrála ve všech sériích.
Nějakou dobu nejmladší sestra, která byla vždy trochu problémová. Kromě změn účesů také často střídá muže, ale láskou jejího srdce je poloviční démon Cole Turner. Mívá vidění budoucnosti i minulosti a později umí levitovat.
Kromě své porno nahrávky se Alyssa Milano proslavila také v seriálech jako Melrose Place, Jmenuju se Earl a mnoha dalších menších či větších rolích. Hrála také ve videoklipu kapely Blink 182. Zkrátka multifunkční hyperkočka.
Nejmladší objevená sestřička Paige, která rázem přebírá pozici benjamínka rodiny. Její otec byl světlonoš, proto po něm získala schopnost se přemisťovat a přitahovat si věci. Tuto činnost doprovází modré světlo a zvuk rolniček.
Rose McGowan je docela divoška. Kromě toho, že byla téměř manželkou Marilyna Mansona, také nafotila lechtivé snímky. I teď hraje v dost filmech, ale spíše menší role, než že by byla hvězdu první velikosti.
V pozdějších sériích přichází na scénu mladá čarodějka Billie, kterou hlavní sestry berou do party. Je to takové trochu pometlo, co se od starších přítelkyň všechno učí. I ona jim ale mnohokrát zachrání život.
Billie hraje blonďatá sexbomba Kaley Cuoco, kterou známe hlavně ze seriálu Big Bang Theory, kde hraje jednu z ústředních rolí už od prvního dílu. Víc asi netřeba dodávat.
Cole Turner, napůl démon napůl člověk a celoživotní láska Phoebe. Má nepřeberné množství talentů a v seriálu je párkrát do půl těla. Stojí to za to!
Kromě Čarodějek hrál také v seriálu Plastická chirurgie s.r.o. Jinak je to spíše filmový herec, ačkoli pár epizodních roliček měl i v dalších seriálech. Také je to velice pohledný muž. Co si budeme povídat.
Každá čarodějka potřebuje krytí a naše čarodějky mají po celou dobu seriálu za kamaráda Darryla, který je policista a tak mnoho průšvihů mete pod koberec a děvčata kryje, co to jde.
Dorian Gregory, který hraje Darryla se vlastně moc nezměnil. Jeho filmografie nijak zářná není, ale úplně za neznámou nulu ho taky nemůžeme považovat.
Chris, který je synem Piper z budoucnosti, se holkám zjeví jako nový světlonoš. V jednom díle to trochu zajiskří mezi ním a Paige, ale vzhledem k tomu, že je to jeho teta, nic se nemůže stát. Umí se přemisťovat.
Drew Fuller hrál v několika filmech a pár seriálech. Asi "největší" roli díky které ho můžete znát, je role nového partnera hlavní hrdinky videoklipu kapely The Calling Whenever You Will Go.
Leo Wyatt je světlonoš ústřední trojice a později manžel Piper. Světlonoši jsou mrtví, ale dostalo se jim cti oživení a slouží dobru. Leo zemřel v druhé světové válce a jelikož je nesmrtelný, vztahy mezi čarodějkami a světlonoši jsou zakázané.
Brian Krause hrál hlavní roli ve filmu Návrat do modré laguny, od té doby šla jeho hvězda vzhůru. Má na kontě okolo čtyřicítky filmů a stále točí nové a nové. Šikula co?