1/25

Nella Slováková

Nella Slováková

Zdroj: Profimedia.cz

Ačkoliv záměr Slovákové vzbudil mnoho negativních reakcí, ona si mezitím mne ruce. Influencerka přes noc totiž prodala téměř 1500 kusů vlastní dezinfekce, takže díra na trhu zafungovala přesně tak, jaký byl původní plán.
Celý svět se poslední týdny klepe strachy díky šířící se pandemii! COVID-19 je tématem číslo jedna a nikdo zatím neví, jak dlouho nás bude tento zabiják strašit! Díky nezodpovědným občanům se již virus šíří i v naší republice rychlostí blesku!
Odborníci radí dodržovat přísnou hygienu a nejvíce dbát na mytí a dezinfekci rukou. To se ale ukazuje jako problematické, jelikož už několik týdnů nejsou gely na ruce, ani jiné dezinfekční prostředky k sehnání!
Toho využila Nela Slováková a začala prodávat vlastní výrobky "proti koronaviru." Co Vás ovšem bude rozhodně šokovat, je cena daných produktů! Slováková je totiž prodává za astronomické částky!
Díru na trhu s dezinfekcemi se rozhodla podnikavá Nela Slováková obrátit ve svůj prospěch. Odjela do Maroka, kde si nechala na zakázku vyrobit deset tisíc kusů dezinfekce, kterou následně dovezla do Čech.
Vítezka Hotelu Paradise má jinak vlastní firmu s plavkami, prodává oblečení, doplňky, či parfémy. To jí ale nestačilo a proto se rozhodla nakoupit v cizině tisíce kusů gelů na ruce, které nyní na svém e-shopu prodává za více než pět set korun!
Přitom se jedná pouze o 100ml dezinfekce a obvykle se cena podobných přípravků pohybuje od třiceti do sta korun! Sledující Slovákové si odporného kšeftu s lidským strachem ihned všimli a začali "podnikatelku" napadat.
Nela si ovšem z kritiky nic nedělala a naopak se začala obhajovat!"Napadáte mě tady, že prodávám dezinfekce draze, ale já jsem do toho dala svůj milion! "
"Pokud by mi někdo chtěl přidat, abychom nakoupili více kusů a dostali se na nižší výrobní cenu, čekám na nabídky," komentovala s úšklebkem Slováková, která etiku evidentně příliš neřeší.
I přes snahu situaci objasnit však lidé mají na věc jasný názor, obchod se strachem je skutečně velmi na hraně! "Před pár dny zachytila TV Nova ženu, která se snažila prodávat roušky za 5000 korun, v čem je tady paní Slováková jiná?
Fuj, odporný hyenismus, Nelo, měla by jste se stydět!, Z Nely bl*je každý, teď už i z jejich plavek a pos***ejch dezinfekci doufám, že chytne koronu jako první," opírají se do snaživé podnikatelky.
Svědomí obchodníků využívající paniky mezi lidmi komentovat nebudeme, ať si každý udělá svůj názor, zda to je, či není v pořádku...