2/33

Zdroj: koláž: Šíp

Nikki je dcera Vernity Green, nájemné vražedkyně. Malá holčička, která se setká s Beatrix a dost možná se stává její další nepřítelkyní poté, co jí zabije matku.

Nikki je dcera Vernity Green, nájemné vražedkyně. Malá holčička, která se setká s Beatrix a dost možná se stává její další nepřítelkyní poté, co jí zabije matku.
Kolik času od natáčení Kill Bill uteklo můžete poznat právě podle Ambrosie Kelley, dívky, která hrála Nikky. Této mladé dámě je nyní 23 let, při natáčení byla jen osmiletá. Její herecká kariéra není nijak závratná, ale tu a tam se někde objevila.
Vernita Green, neboli Smrtonoš, byla členkou zabijáckého komanda Zmijí. Byla dávnou kamarádkou Beatrix, ale účastnila se masakru, při kterém měla být zabita. Ačkoli změnila život, minulost změnit nemůže a musí za ni platit.
Smrtonošku si zahrála Vivica A. Fox, její kariéra se dá jednoduše popsat, jako herečka, která žije z vedlejších rolí béčkových filmů. Nikdy si nezahrála nic zásadního, ale jako herečka ve vedlejších rolích je super.
O-Ren Ishii neboli Korálovec je hlavou japonské Yakuzy. Je vycvičená v bojových uměních, ovládá katanu a spoustu dalších zbraní. Hlavou Yakuzy se nestala jen tak a samozřejmě že na seznamu pomsty figuruje na vysoké příčce.
Postavu O-Ren Ishii si zahrála Lucy Liu, kterou můžeme znát z filmu Charlieho andílci. Těžko věřit, že téhle kočce je už padesát let. Zdá se jako by nestárla.
Gogo Yubari je nejmladší vražedkyně, která se v Japonsku nachází. S Beatrix bojuje na život a na smrt a samozřejmě prohraje. Její touha po zabíjení vychází z hořké minulosti, kdy viděla jak jeden muž zabil její rodiče.
Chiaki Kuriyama se stala jednou z nejoblíbenějších hereček v Japonsku ještě než jí bylo dvacet let. Do světa se dostala právě díky Tarantinovi a už tam zůstala. Ačkoli hraje hlavně v Japonských filmech, v těch amerických ji můžete vidět taky.
Elle s přezdívkou Kalifornský horský had byla jednou ze zabijáků Billa a také pravděpodobně jeho milenkou. Účastnila se výcviku Pai Meie, který měla i Beatrix, ale neměla dostatečnou pokoru a tak jí Pai Mei vytrhl oko. Beatrix si na ní vyloženě smlsne.
Darryl Hannah je herečka vedlejších rolí. Táhne jí na šedesát a dá se říct, že svou slávu zažila spíše v devadesátých letech. Quentin Tarantino ji ale tak trocho znovuobjevil a obsadil do Kill Billa a vyplatilo se to. Darryl tam sedí jako p*del na hrnec.
Bill neboli Zaříkávač hadů byl vůdce skupiny nájemných vrahů, kteří cestovali po celém světě a plnili zakázky. Miloval Beatrix a dal by jí všechno. Jenže ona nakonec otěhotněla a zmizela. Jeho to naštvalo a tak se rozhodl ji zabít.
Billa skvěle ztvárnil David Carradine, který ovládal bojová umění, zbraně a zkrátka miloval svět akčních filmů. Vedle Chucka Norrise a Richarda Nortona patří k legendám akčních karate filmů. Bohužel v roce 2009 zemřel a svět přišel o jednu z legend.
Beatrix Kiddó neboli Nevěsta. Její přezdívka v komandu byla Černá mamba. Zabíjela pro Billa mnoho let, ale po masakru, který spolu se svou smečkou zabijáků předvedl na její zkoušce svatby, se rozhodla pomstít a zabít jeho. Celý film se točí okolo pomsty.
Nevěstu Beatrix zahrála Uma Thurman, která excelovala ve snímku Nebezpečné známosti. Kromě Kill Billa ji Tarantino obsadil také v Pulp Fiction. Znát ji můžete i ze starého Batmana a Robina a vlastně celkově je to velmi známá herečka.
Budd je Billův bratr, který byl také nájemným vrahem. Z nějakého důvodu už se jako zabiják neživí, ale vede samotářský život. Když si Beatrix přijde pro svou pomstu, zdá se, že ji kajícně přijme. Pak ji ale postřelí a zaživa pohřbí.
Michaela Madsena si Quentin vyhlédl a už ho nepustil. Dost často se objevuje v jeho filmech a většinou v roli negativní. Jeho obličej si totiž vyloženě říká o hajzlovskou roli. V osobním životě je to ale pravý opak. Je to tichý mírumilovný chlápek.