1/21

Zdroj: koláž: Šíp

Sarah MacKenzie, které se říká Mac je jedna z hlavních postav celého seriálu, ačkoli se objevuje až ve druhé sezóně. Právě ona je jednou z nejlepší vyšetřovatelek. K JAGu se dostává díky seržantu Galindezovi.
Mac hrála Catherine Bell, která kromě JAGa nikde jinde moc nezazářila. Ačkoli byla vybrána do dlouhotrvající série filmů Dobrá čarodějka, které se postupně natáčejí od roku 2008 až doteď.
Chloe Madison je mladší sestra Mac. Díky Mac a posádce JAGu se jí podaří setkat se se svým pravým otcem. Je to taková ta roztomilá duše seriálu.
Chloe hrála Mae Whitman, která se v poslední době uchytila spíše u dabingu. V originálním znění ji můžete slyšet v Griffinových, Batmanovi a pár dalších filmech. Získala tři prestižní ceny a momentálně randí s Dovem Tiefenbachem.
Seržant Victor Galindez se k námořnictvu dostal poté, co se téměř upil k smrti. Právě on rekrutoval Mac k JAGu a je jeho nepostradatelnou součástí.
Randy Vasquez, který hraje Victora, je herec, který se shlédl v seriálech. Hrál i v Plastické chirurgii s.r.o., Kriminálce Miami a mnoha dalších seriálech. Obsazován byl i do filmů, ale žádná zásadnější role se v jeho životě prozatím neobjevila.
Jennifer Coates je vojanda s velice pohnutou minulostí. Pochází z rodiny alkoholiků, její otec ji zneužíval a bil a tak má dost pošramocené sebevědomí.
Zoe McLallan si zahrála roli pohnuté Jennifer. Její kariéra se JAGem nastartovala celkem slibně, ale skončila u seriálů. Hrála v Námořní vyšetřovací službě a pár ne moc zásadních filmech.
Agent CIA, který je v podstatě protivníkem členů JAGu. Náhoda tomu ale chce, že s Mac se do sebe zamilují a dokonce se vezmou. Vztah ale končí poté, co Clayton finguje svou vlastní smrt.
Steven Culp se tak trochu našel v seriálech. Vyměnil jich mnoho a mnoho, většinou šlo o epizodní role, ale hrál snad ve všem, co si umíte představit. Filmovému plátnu se vcelku vyhýbá.