1/61

Zdroj: koláž: Šíp

Jim je mladý student, který by rád začal bodovat u holek, ale zatím se mu nepodařilo překročit druhou metu. Pár pokusů mu nevyjde a nakonec zakotví u Michelle.
Jason Biggs, který hrál Jima, si hlavní roli odkroutil ještě v Křupanovi. Dál sice hraje, ale větší role než byl Jim se mu už nepoštěstila.
Stifler je místní machírek, který všem tvrdí koho všeho ojel. Realita je trochu smutnější. Je to pařan a občas své party a škodolibé vtípky přehání.
Seanna Williama Scotta můžete kromě Prciček znát ještě coby Chestera v Hele vole, kde mám káru?, Road Tripu a dalších komedií, které jsou jakž takž na úrovni. Zkrátka Seann patří do odpočinkových filmů.
Paul Finch, neboli Posera, má problém s vyprazdňováním. Nekaká nikde jinde než doma, za což si z něj dělají kamarádi srandu. Je to taky dost smolař, ale nakonec sbalí Stiflerovu mámu.
Ani Posera Eddie Kaye Thomas nemá za sebou nijak zářivou kariéru, z níž by si odnášel kvanta ocenění. Je to herec spíše malých rolí, ale vždy je ztvární skvěle.
Chuck Sherman neboli Sherminátor. Sám si vymyslel přezdívku s tím, že byl poslán z budoucnosti, aby tu byl pro ženskou potěchu. Stráví noc s dívkou, ale jen si povídají, ačkoli on tvrdí něco jiného. Je to dost smolař.
Chris Owen se po Prcičkách moc nechytil. Jeho filmografie je sice dlouhá, ale nedostal se dál než na teenagerské komedie, které vám připadají vtipné zhruba do třiadvaceti, pak už je to trapné, anebo zastydlá puberta.
Kevin je tvůrce paktu o tom, že se kluci zbaví panictví do maturity. Od svého bratra dostal sexuální bibli. Chce spát se svou dívkou Vicky, ale ta chce, aby to bylo naprosto dokonalé.
Thomase Iana Nicholase můžete kromě Prciček a pár dalších filmů, jako je Halloween, Jak ukrást Sinatru. Kromě toho také ze seriálu Chirurgové a dalších. Od roku 1999 se dost změnil, dřív býval fešák.
Chris, kterému se říká Oz, je místní borec v lacrosovém týmu, rád by sbalil dívku ze sboru a tak tam začne chodit. Časem zjistí, že ho to baví víc než atletika.
Pro Chrise Kleina byly Prcičky v roce 99 úplně první zkušenost před kamerou. Obstál víc než dobře a od té doby natáčí okolo tří až čtyř filmů ročně. Kromě filmů se objevil v pár seriálech, ale jeho alfou a omegou je stříbrné plátno.
Paní Levensteinová je Jimova máma, která ho nachytá při masturbaci s ponožkou. Celkově má s Jimem poměrně složité dospívání, ale snaží se být chápavá.
Pro Molly Cheek byla herecká kariéra slušně našlápnutá okolo osmdesátých let. Po Prcičkách toho už moc nenatočila, avšak kdykoli bylo potřeba paní Levensteinové, s radostí se role ujala a odehrála ji.
Pan Levenstein je Jimův táta a je to borec. Kromě toho, že má pro syna velké pochopení, sám je to docela divoch a když nachytá synka při striptýzu před webkamerou, sám si s radostí poskočí do rytmu.
Herec židovského původu Eugene Levy je opravdu pan herec. Objevil se snad v každém díle Prciček a mimo to i v několika desítkách dalších filmů. Také dabuje. Dostal dvě ceny Emmy.
Nadia je výměnná studentka, která by byla ochotná Jimovi dát. Jenomže Jim se jaksi udělá dřív než vůbec dojde k aktu.
Shannon Elizabeth se proslavila i díky parodii Scary Movie, její role Nadii ale byla také poměrně důležitá pro nastartování její herecké kariéry. Poslední dobou začíná hrát v dramatech.
Heather je mírná dívka z pěveckého sboru, která se zamiluje do Oze, když zjistí, že Oz s ní chce jen spát, je naštvaná, ale nakonec mu dá druhou šanci a nelituje.
Heather hrála Mena Suvari, která se kromě Prciček proslavila také filmem Americká krása a Křupan. Kromě filmů hraje i ve filmech, ale nikdy nedostala žádnou zásadnější roli.
Jessica je kamarádka Vicky, má spousty zkušeností a radí jí jak na to. Je to pohodářka s kterou je sranda.
Natasha Lyonne, herečka, která se nikdy nedostala úplně do hereckého popředí, ale na kontě má několik desítek zajímavých filmů. Mimo to hraje v seriálu Oranžová je nová černá z vězeňského prostředí.
Vicky je něžná dívenka, která miluje Kevina, ale touží po tom, aby byl první sex naprosto dokonalý. Nakonec k tomu dojde, protože Vicky si uvědomí, že dokonalé to je, hlavně když má dokonalého partnera.
Tara Reid je herečka, která je k vidění hlavně v béčkových filmech. Její genius loci je zahalen spíše jejím vzhledem a nezdravou hubeností. Hrála ve všech dílech Žraloknáda.
Michelle, která téměř každou větu začíná slovy "na hudebním táboře", nakonec zjistíme, že je to nymfomanka, která nemůže žít bez sexu a že hudební tábor je hlavně o sexu. Nakonec skončí s Jimem navždy.
Alyson Hannigan, která hrála Michelle, se u filmu uchytila asi nejvíce. Několik desítek zásadních rolí, plus dvě obrovské seriálové. Hrála Willow v kultovce Buffy, přemožitelka upírů a také Lily v Jak jsem poznal vaši matku.
Stiflerova máma je ekvivalentem pro sexy mámu, kterou by chtěl každý. Je to sexy dáma, která ví kam sáhnout a poddá se Finchovi.
Jennifer Coolidge je herečka nepříliš velkých rolí, ale vždy si jí všimnete, i kdyby se ve filmu jen mihla. Její obří vnady, výrazný obličej a blond hříva, jsou zkrátka nepřehlédnutelné.
Mladší Stiflerův brácha, který je dost otravný. V pozdějších dílech vidíme jak dospívá a čtvrtý díl je celý už jen o něm a o pozdější díly o zbytku klanu Stiflerů.
Jak dlouho o je od natáčení Prciček se můžete přesvědčit díky tomu jak moc vyrostl Eli Marienthal, který hrál malého Stiflera.