1/32

Zdroj: koláž: Šíp

Anna Nicole Smith byla americká modelka a playmate. Vzala si devadesátiletého miliardáře a měla s ním dceru. Bohužel slávu neunesla a velice brzy propadla kouzlu drog a večírků.
To ji stálo život. Většinu svého mladého života strávila tím, že se snažila získat dědictví po manželovi, které ji právně nenáleželo. Předávkovala se ve čtyřiceti.
Lady Diana byla princezna z Walesu. Vzala si za manžela prince Charlese a také se s ním rozvedla.
V Paříži, když ji pronásledovali papparazzi, ujížděla jim a v tunelu se její taxi vybouralo. Diana zemřela a toto je poslední fotka z rakve. Dodneška kolují fámy, že za její smrtí stojí někdo z královské rodiny.

Kurt Cobain, ten, kdo dal jméno stylu Grunge. Trpěl depresemi a ve dvaceti sedmi letech zemřel.

Zdroj: Youtube

Dodneška se neví, zda spáchal sebevraždu, nebo ho zabila jeho manželka Courtney Love. Kurt byl levák, ale brokovnici, kterou si údajně prostřelil hlavu, by musel držet naopak, než by pro něj bylo přirozené.
Marilyn Monroe je sexsymbol šedesátých let. Vlastně spíš celého dvacátého století. I její smrt je dodneška opředena tajemstvím.
Povídá se, že měla románek s J. F. Kennedym a byla tedy nepohodlná. Také je fakt, že měla potíže s prášky a tak je otázka, zda si smrt způsobila sama, nebo to byl někdo jiný.
Hvězda série Rychle a zběsile Paul Walker byl milovník rychlých aut. Ve filmech hrála i jeho osobní auta a jedno z nich se mu stalo osudným.
V roce 2013 se vyboural v plné rychlosti spolu se svým kamarádem, který auto řídil. Bohužel nadějný herec srážku nepřežil. Ostatně, když se podíváte na fotky jeho vozu po srážce, ani nemohl.
River Phoenix je starším bratrem herce Joaquina Phoenixe. Byl velkým ochráncem zvířat a aktivistou. Bohužel tak jak byl aktivní v ochraně přírody, byl aktivním i co se týkalo drog.
Ve věku 23 let se předávkoval drogami v klubu Viper Room, který v té době vlastnil Johnny Depp. Ostatně ve chvíli, kdy River ležel na chodníku a vyprchával z něj život, Johnny a Flea (z Red Hot Chilli Peppers) zrovna stáli na pódiu.
Selenu možná moc neznáte, ale svého času to byla slavná zpěvačka, která prodávala miliony alb. Osudným se jí stal její fanoušek.
Saldivarová, což byla prezidentka jejího fanklubu, kradla peníze z fondu, což Selena zjistila a chtěla ji zastavit. Když ji napadla, utíkala z motelového pokoje a Saldivarová ji střelila do zad.
Whitney Huston byla naprosto úchvatná zpěvačka. Bohužel měla až příliš ráda drogy a věnovala jim nejenom velkou část svých peněz, ale hlavně zdraví a ve finále i život.
V jejím řečišti byla nalezena kombinace xanaxu, banadrylu, flexerilu, kokainu a marihuany. Našli ji mrtvou ve vaně. Naprosto stejný osud potkal i její dceru.